Detaylar


Airdrop

Token Adedi
50
Değeri
n/a
Bitiş Tarihi
n/a
Tutarlılık
%100

Proje Hk.

Token Tipi
ERC-20
Toplam Arz
20.000.001
Token Değeri
n/a

Bayebit Kripto Para Borsası – Türk

Hürtek Bilişim ve Teknoloji A.Ş. ye ait olan yeni Kripto Para Borsası Bayebit, aşağıdaki linkten üye olan ve hesaplarını onaylatan arkadaşlara Baye Coin dağıtıyor! (Yatırım yapmanıza gerek yok. Bu dağıtıma dahil olmak için) 

Bitexen Borsası gibi, ilk 11-5000 arasındaki kimlik onaylı kişiye 100 Baye Coin, sonrası için 50 ve 25 Baye Coin olarak devam ediyor, yani kaçırmayın aşağıdaki linkten üye olun!
40 tane de Sosyal Medya görevlerini yaparak kazanabilirsiniz!

👉Baye Coin’i kaçırmamak için Tıkla Üye Ol!👈

Yukarıdaki kırmızı yazıya basıp üye olun,  aşağıdaki Kimlik Onayı rehberiyle de kimlik onayı yapmayı unutmayın! Yapmazsanız varlıklarım kısmında BayeCoin’i göremezsiniz. BayeCoin’i nasıl satacağınız da aşağıda resimle anlatıldı! 

Bayebit Coin’e üye oluyoruz. TIKLA👈

Yukarıdan kayıt olduktan sonra, Hesap Ayarlarım a tıklayıp, TC kimlik no ve sizden istenildiği şekilde kimlik bilgilerinizi yollayın, güvenilir. Ardından Varlıklarım kısmında Baye Coininizi görebileceksiniz.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra, Market’e tıklayıp BYB BayeCoin satırına tıklayın ve aşağıdaki gibi satın. 
Bu konularda acemiyseniz Telegram Sohbet Kanalımıza gelebilirsiniz.

Para çekim şartları yukarıdaki gibidir. Siteden bu verilere ulaşabilirsiniz. 21.12.2018 21:26 tarihi ile günceldir.
01.02.2019 tarihine kadar 10₺ olan minimum çekim tutarı şu an 50₺. Elinizdeki BayeCoinlerin değerlenmesini bekleyebilir veya dostlarınızı davet ederek BayeCoininizi ekstra arttırabilirsiniz.