Pancakeswap (CAKE) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

pancakeswap-nedir-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Pancakeswap (CAKE) yorum analizimizle birlikte, Pancakeswap Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, CAKE için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Pancakeswap yorum analizimizin detayları…

Pancakeswap Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

cake

Pancakeswap (CAKE) teknik analizimizle birlikte, Pancakeswap’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 1 günlük grafikte, Pancakeswap fiyatının sade bir görünümünü gözlemliyoruz. Sizinle paylaştığımız bu görüntüde CAKE coinin geçmiş boğa koşusunda yatırımcısını mutlu ettiğini görebiliyoruz. Yine boğa koşusunun yıldızları arasında yer alan CAKE için yalnızca bu yükseliş adını andırmadı. Ayrıca CAKE coinleri stake edildiğinde verilen yüksek APY oranı bu coinin çokça insan tarafından sevilmesine sebebiyet verdi. Geçmiş boğa koşusunda diğer altcoinlerden farkını ortaya koyan CAKE coin, son zamanlarda piyasa dinamiklerine ayak uyduruyor gibi gözüküyor.

cake

Pancakeswap coinin günlük grafiğine eklemelerde bulunduğumuzda karşımıza pozitif bir durum çıkıyor. Majör bir düşen trend oluşturan CAKE, bu satış baskısını geçmiş fiyat hareketlerinde kolayca kırmış gibi görünüyor. Sarı çember ile gösterdiğimiz bu kırılım ise yaklaşık 2 defa onaylanmış durumda. Satış baskısını temsil eden bu düşen trend kırıldığına göre basitçe CAKE için yükseliş yakın diyebiliriz. Ancak, bu yükseliş hareketi hemen gelmeyebilir. Düşen trend yapısının kırılması pozitif desek bile bu hareketin ardından kısa bir süre akümüle süreci gelebilir. Yatırımcılar tarafından sıkıcı olarak adlandırılan bu süreç aslında coinler için güç toplama dönemi diyebiliriz. Bu yüzden minör ölçekte gelecek zigzag hareketleri yükselişin yakın olduğunu yatırımcılarına müjdeleyebilir.

Pancakeswap Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

cake

CAKE yorum analizi ile birlikte Pancakeswap coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, CAKE fiyatının bir senaryosunu çizdik. Bu senaryoda (beyaz çizgi) gördüğünüz zigzag hareketi akümülasyonu temsil ediyor. Destek ve direnç bölgelerini mavi kutular ile işaretledik. Beklediğimiz akümüle hareketi bu şekilde diyebiliriz. Yine de kritik seviyeleri takip etmek en sağlıklısı olacaktır. Olası bir destek veya direnç kırılımı sonrası ana yön tayin edilebilir. Düşen trendin kırılması bize bu hareketin yukarı yönde olacağını göz kırpmakta diye de ekleyebiliriz.

Pancakeswap (CAKE) Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç $18.2
Güçlü Direnç $16.8
Güçlü Destek $13.5
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster