Diğer
  Ana SayfaHaberMetaMask, 31 Mart sahte airdrop söylentilerine karşı kullanıcıları uyarıyor!

  MetaMask, 31 Mart sahte airdrop söylentilerine karşı kullanıcıları uyarıyor!

  -

  MetaMask, sosyal medyada dolaşan bir MetaMask snapshot veya airdrop söylentileriyle karşılaştıktan sonra Twitter’da bir uyarı yayınladı.

  Web3 cüzdan sağlayıcısı MetaMask, sosyal medyada dolaşan iddia edilen bir MetaMask airdropuyla ilgili kullanıcılarını “yanıltıcı söylentiler” konusunda uyardı.

  MetaMask’in 28 Mart tarihli bir tweet’ine göre, 31 Mart’ta bir MetaMask snapshot veya airdropuyla ilgili “oldukça fazla söylenti dolaşıyor.”

  Metamask (MASK) Airdrobu Sahte!

  31 Mart’ta bir MetaMask snapshot/airdrop vb. ile ilgili oldukça fazla yanıltıcı söylenti dolaşıyor.

  MetaMask, “Bu söylentiler sadece yanıltıcı değil, aynı zamanda tehlikeli de. Dolandırıcılar ve phishing saldırganları için fırsatlar yaratıyorlar” diye uyardı.

  CoinOtag, MetaMask veya MetaMask token airdropuyla ilgili olduğunu iddia eden birkaç Twitter hesabı tespit etti.

  MASK Airdropları Sahte Hesaplarla Yapılıyor

  Bir phishing sitesine bağlantı veren MetaMask’e ait olduğunu iddia eden bir Twitter hesabı

  Twitter gönderisinde, MetaMask yakın bir airdrop söylentilerini yalanladı ve kullanıcıları önümüzdeki günlerde sahte sitelere karşı dikkatli olmaya çağırdı.

  MetaMask olduğunu iddia eden bir phishing sitesinden ekran görüntüsü

  Son söylentiler, 14 Mart’ta ETHDenver 2023’te ConsenSys CEO’su ve Ethereum’un kurucu ortağı Joe Lubin’in “MetaMask’ı merkezsizleştirmek için aktif olarak çalıştığını” tekrarladığı bir “fireside chat” oturumuyla bağlantılı olabilir. Daha sonra takımın bir token piyasaya sürmeyi planladığını doğruladığı bildirildi.

  Lubin, MetaMask token’ına dair ilk ipucunu 2021’deki 8 Kasım tarihli bir tweet’te verdi ve “Wen $MASK? Stay tuned.” yazdı.

  Andrew, ConsenSys’in bilançosunda binlerce token var. ConsenSys, benim de dahil olduğum çalışanları tarafından sıkı bir şekilde kontrol ediliyor. Ve birkaç projemizi merkezsizleştirmeye doğru ilerliyoruz.

  MetaMask, yakın bir airdrop söylentilerini yalanlamasına rağmen, topluluktan birçok yanıtın hala bir airdrop’un ileride gerçekleşebileceğine dair umutlu olduğunu belirtiyor.

  CoinOtag, gelecekte bir airdrop planı olup olmadığı konusunda açıklama için ConsenSys ile iletişime geçti, ancak yayın zamanında henüz yanıt alamadı.

  Söylentilerin ardından MetaMask’taki aktivite neredeyse üç kat arttı ve DappRadar’dan veriler, 27 Mart’ta işlemlerin yaklaşık 8.000’den 21.460’a yükseldiğini gösteriyor.

  DappRadar kaynaklı MetaMask aktivitesi (27 Şubat – 28 Mart)

  MetaMask, Ethereum Name Service ve Lubin’in bir token bahsetmesinin ardından Kasım 2021’de bir airdrop söylentileri nedeniyle benzer bir aktivite patlaması yaşadı.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler