Medya ve Basın | CO

Medya ve Basın

Kripto severler CO‘yu görmek isterler, diğerleri ise haberleri, analizleri ve memeleri. 2018’den beri sektöre gönülden hizmet veren CO’yu ise çalışırken görmelisin.

Medya Paketi

CO platformlarında üretilen içeriklere gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür eder,
doğru bilgiyi paylaşma konusunda bizlere yol arkadaşlığı yaptığınız için minnettar olduğumuzu belirtiriz. Sektörden herhangi birinin bizleri takip etmesinden, bilgiyi geliştirmesinden ve CO Medya Paketinde yer alan görselleri kullanmasından memnuniyet duyarız.

CO ile iletişime geçmekten çekinmeyin. contact@coinotag.com

Coin Otağ, 2018'den beri, sosyal medyada en hızlı ve en doğru kripto para haberleri sunarken, websitesinde ağırlıklı olarak Bitcoin ve kripto para analizleri ile okurlarına en güncel ve en objektif analizleri sunuyor. Traderlar için ekstra bir rehber niteliği olan CoinOtag.com, güçlü yatırım kararları almanız için önemli senaryolara değinerek potansiyel riskleri yorumlamayı vadediyor.

İletişim, Soru ve Öneriler için: contact@coinotag.com

Risk Açıklaması

Coin Otağ’da yer alan içerikler, yatırım tavsiyesi değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklardır. Bu para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Coin Otağ bir yatırım danışmanı değildir. Sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Sorumluluk Reddi Beyanı