Diğer
  Ana SayfaHaberGüncel Analiz: Ethereum'un Yükselmesi için Bu Dirençleri Aşması Gerekiyor!

  Güncel Analiz: Ethereum’un Yükselmesi için Bu Dirençleri Aşması Gerekiyor!

  -

  • Ethereum şu anda 1.880 dolarlık direnç bölgesinden aşağı doğru hareket ediyor.
  • Fiyat 1.850 doların ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalamanın altında işlem görüyor.
  • 1.840$ ve 1.880$ direnç seviyelerinin üzerinde bir hareket olursa parite iyi bir artış başlatabilir.

  Ethereum fiyatı 2000 doların üzerine tutunamadıktan sonra derin düşüş yaşadı, peki bu düşüş devam edecek mi? Güncel analiz!

  Ethereum (ETH) Güncel Teknik Analiz!

  Ethereum (ETH)

  Ethereum fiyatı, ABD Dolarına karşı 1.850$ ve 1.880$ direnç seviyelerini aşmak için mücadele ediyor. ETH, 1.800 doların altında bir kapanış olmadıkça makul bir artış başlatabilir.

  Fiyat keskin bir şekilde 1.850$ seviyesinin altına düştü. 1.865 dolara çıkmadan önce 1.792 dolara kadar düştü. 1.865 dolar civarında bir yüksek oluştu ve fiyat şimdi daha da düşüyor. 1.792 dolardan 1.865 dolara yükseliş hareketinin %50 Fib geri çekilme seviyesinin altında işlem gördü.

  ETH şu anda 1.850 doların ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalamanın altında işlem görüyor. ETH/USD paritesinin saatlik tablosunda 1.840 dolar civarındaki dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi de var.

  eth-usd-saatlik

  ETH/USD Saatlik Fiyat Grafiği

  Direnç 1.835 dolar seviyesinin yakınında. Bir sonraki direnç, Ethereum’un 100 saatlik Basit Hareketli Ortalamayı test edebileceği 1.840 dolara yakın. Ana direnç şu anda 1.880 dolar seviyesinin yakınında şekilleniyor. 1.880 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde bir kapanış, 1.920 dolarlık dirence doğru iyi bir yükseliş başlatabilir. Daha fazla kazanç, fiyatı 1.975 $ direncine gönderebilir.

  Ethereum 1.840$ direncini aşamazsa, düşüşe devam edebilir. Aşağı yöndeki ilk destek, 1.820$ seviyesine veya 1.792$’dan 1.865 ‘a yükseliş hareketinin %61,8 Fib geri çekilme seviyesine yakın.

  Bir sonraki büyük destek 1.800 dolar bölgesine yakın. Aşağı yönlü bir kırılma ve 1.800 doların altında bir kapanış olursa, fiyat ciddi şekilde düşebilir. Belirtilen durumda, fiyat 1.740 dolarlık destek bölgesine düşebilir. Daha fazla kayıp, belki de fiyatı yakın vadede 1.650$ seviyesine çekebilir.

  Teknik Göstergeler

  • Saatlik MACD – ETH/USD için MACD artık düşüş bölgesinde ivme kazanıyor.
  • Saatlik RSI – ETH/USD için RSI, 50 seviyesinin altında.
  • Ana Destek Seviyesi – 1.800 Dolar
  • Ana Direnç Seviyesi – 1.840 Dolar
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler