Diğer
  Ana SayfaHaberEthereum Fiyatı 1840 Dolar Direncini Aşmakta Başarısız Oldu: Şimdi Ne Olacak?

  Ethereum Fiyatı 1840 Dolar Direncini Aşmakta Başarısız Oldu: Şimdi Ne Olacak?

  -

  • Ethereum şu anda 1.840 dolarlık direnç bölgesinin yakınında birçok engelle karşı karşıya.
  • Saatlik ETH/USD grafiğinde 1.805 dolar civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş eğilimi çizgisi var.
  • Parite, 1.825$ ve 1.840$ direnç seviyelerini aşarsa makul bir artış başlatabilir.

  Ethereum fiyatı, 1.840 dolarlık direncin yakınında bir engelle karşılaşıyor. ETH, 1.825$ ve 1.840$ direnç seviyelerini aşarsa başka bir yukarı yönlü kırılma girişiminde bulunabilir.

  Güncel Ethereum Fiyat Analizi!

  Ethereum (ETH)

  Ethereum’un fiyatı, 1.840$ ve 1.850$ direnç seviyelerini aşmak için bir kez daha başarısız oldu. ETH, Bitcoin’e benzer bir aralıkta kalmak için 1.800 dolar seviyesinin altına geriledi.

  Ancak fiyat, 1.785 dolarlık desteğin üzerinde sabit kaldı. 1.791 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat şu anda kayıpları konsolide ediyor. 1.828 dolardan 1.791 dolara son düşüşün %23,6 Fib geri çekilme seviyesinin üzerinde yavaşça yükseliyor.

  Saatlik ETH/USD grafiğinde 1.805 dolar civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi de var.

  eth-usd-1-h

  Bir sonraki direnç, Ethereum’un 1.840 dolara yükselebileceği 1.825 dolara yakın. 1.840$ direnç seviyesinin üzerinde bir kapanış olursa, fiyat 1.920$ seviyesine doğru yükseliş ivmesi kazanabilir. 1.920 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde daha fazla kazanç, 2.000 dolarlık dirence doğru istikrarlı bir artış başlatabilir.

  Düşüş Derinleşebilir mi?

  Ethereum fiyatı 1.825$ direncini aşamazsa, başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yöndeki ilk destek, 1.785 dolar seviyesinin yakınında.

  Bir sonraki büyük destek 1.770 dolar bölgesine yakın. 1.770 dolarlık desteğin altında bir kapanış olursa, fiyat düşüş ivmesi kazanabilir. Belirtilen durumda, fiyat 1.720 dolarlık destek bölgesine düşebilir. Daha fazla kayıp, belki de fiyatı yakın vadede 1.700$ seviyesine çekebilir.

  Teknik Göstergeler

  • Saatlik MACD – ETH/USD için MACD düşüş bölgesinde ivme kaybediyor.
  • Saatlik RSI – ETH/USD için RSI, 50 seviyesinin altında.
  • Ana Destek Seviyesi – 1.770 Dolar
  • Ana Direnç Seviyesi – 1.825 Dolar
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler