Diğer
  Ana SayfaHaberAvalanche (AVAX) Fiyatı Direniyor Ancak Daha Fazla Düşebilir!

  Avalanche (AVAX) Fiyatı Direniyor Ancak Daha Fazla Düşebilir!

  -

  • Avalanche (AVAX) coin fiyatı 17 doların altına geriledi.
  • AVAX coinde satıcılar baskın olmaya devam ediyor.

  Avalanche (AVAX) fiyatı direnmeye çalışıyor ancak ayılar kontrolü elinden tutuyor – Daha fazla düşüş gelebilir!

  AVAX Coinde Ayılar Kontrolü Ele Geçirdi!

  avalanche-avax

  Son birkaç günde Avalanche önemli kayıplar yaşadı ve neredeyse %20 düştü. Haftalık bir zaman diliminde, AVAX piyasa değerinin %10’unu kaybetti. Günlük zaman dilimi, AVAX’ın grafiğinde hafif bir yükseliş hareketi yaptığını ve %1,6 değer kazandığını gösterse de, Avalanche için teknik görünüm ayı piyasası olarak kalmaya devam ediyor.

  Alıcılar fiyat hareketlerine dikkatli yaklaşırken satıcılar piyasada hakimiyet kurdu ve günlük grafikte talep ve birikim azaldı. Avalanche (AVAX) fiyatının biraz rahatlaması için 18 doların üzerine çıkması gerekiyor.

  Ancak 17 dolarlık fiyat seviyesi altcoin için bir arz bölgesi olarak hareket etti. Eğer boğalar mevcut fiyatı savunamazlarsa, ayılar varlığın fiyatının tam kontrolünü ele geçirebilirler.

  Diğer önemli altcoin’lerle benzer şekilde, büyük piyasa hareketleri kritik direnç seviyelerini kırmakta zorlanıyorlar. AVAX’ın piyasa değerindeki düşüş, piyasada alım baskısının azaldığını gösteriyor.

  Avalanche (AVAX) Fiyat Analizi

  Yazı sırasında, AVAX 16,98 dolarda işlem görüyor. Altcoin için ilk direnç seviyesi 18 dolar ve aşıldığı takdirde, boğaları güçlendirecek şekilde 19 dolara doğru bir itişe yol açabilir.

  Ancak, Avalanche düşmeye devam ederse, varlığın bir sonraki destek seviyesi 15 dolar olacak.

  avax-usd-1-g

  AVAX/USD Günlük Fiyat Grafiği

  Altcoin’in toparlanması, alıcıların fiyatını 18 doların üzerine çıkarmak için adım atmalarına bağlı. Son alınan AVAX miktarı kırmızıydı, bu da piyasada satış baskısının arttığını gösteriyor.

   

  avax-usd-1-g-2

  Son bir haftada, AVAX için talepte önemli bir düşüş yaşandı ve değeri düştü. Boğa yatırımcılarının alım gücünü yeniden kazanma çabalarına rağmen, ilerleme kaydetmek için direnci aşmak önemlidir.

  Göreceli Güç Endeksi, satıcıların alıcıları aştığını, endeksin 50’nin altında olduğunu gösteriyor. Küçük bir yükseliş olsa da, ayı piyasası etkisi hala hakim.

  Ayrıca, AVAX fiyatı 20 Basit Hareketli Ortalamanın altında kaldığından, satıcıların momentum kazandığı ve piyasanın fiyat hareketini yönlendirdiği anlaşılıyor.

   

  avax-usd-1-g-3

  Ek olarak, diğer teknik göstergeler, düşüş eğiliminin hakim olduğunu gösteriyor. Hareketli Ortalama Yakınsama Sapma göstergesi, piyasadaki fiyat momentumunu ve tersine dönüşlerini gösterir. Bir günlük grafikte, satış sinyallerini gösteren kırmızı histogramlar oluştu.

  Yön Hareketi Endeksi fiyat yönünü belirler ve şu anda -DI çizgisi (turuncu) +DI çizgisinin (mavi) üzerindedir ve bu da negatif bir DMI okumasına neden olur. Ortalama Yön Endeksi (kırmızı), 20 işaretinin üzerinde, fiyat momentumunun güçlendiğini gösteriyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler