Diğer
  Ana SayfaHaberAltın Dolardaki Yükselişe Bağlı Olarak Geri Çekildi!

  Altın Dolardaki Yükselişe Bağlı Olarak Geri Çekildi!

  -

  Dolardaki Yükselişe Bağlı Olarak Geri Çekildi…

  FED’in ortalama enflasyonu dikkate alacağını açıklamasıyla birlikte faiz oranlarının uzunca bir süre daha sıfırlı seviyelerde kalacağı beklentisi altın fiyatları üzerinde yukarı yönlü baskı yaratmıştı.

  Ons altın dolardaki zayıflamadan güç bularak 2,000$ seviyelerine yöneldi. Dün ABD’de imalat PMI verilerinin kuvvetli gelmesi sonrasında dolar global bazda güç kazanırken, ons altın dolardaki güçlenmeye bağlı olarak geri çekildi.

  Altının ons cinsi, günü 0.13% değer kazancı ile tamamladı. Teknik olarak Altının ons cinsi, orta vadeli 1969.18’deki önemli desteğini aşağı yönlü kırarken kısa vadeli yükseliş trendi içinde bulunmaktadır. Bununla beraber Ons altında kısa vadeli direnç seviyeleri 1,986.00 ve 2,023.00’de, destek seviyeleri ise 1,949.00 ve 1,912.00’de bulunmaktadır.

  Kaynak: Alan Yatırım Günlük Bülten

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Enes BAŞOĞLU
  Enes BAŞOĞLU
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyatında Düşüş Devam Edecek mi? Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri

  Ethereum fiyatı, 1.900 dolar direncinden aşağı yönlü hareket ediyor. ETH, 1.800 dolar desteğinin net bir şekilde altına düşerse ciddi bir düşüş yaşayabilir.

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler