Yüzde 170 Artan CELO Coin Fiyat Analizi!

analiz-11

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Genel kripto para piyasası yatay seyrederken bugün CELO dikkat çekici bir yükseliş yaşadı. DeFi’yi daha fazla insanın kullanımına sunmayı amaçlayan CELO’nun ortakları ise dikkat çekiyor.

CELO Sert Bir Yükseliş Yaşadı!

Sabah saatlerinde 4 dolar seviyelerinden işlem gören CELO, %12 artarak 4.5 dolar direncine yükseldi. Ardından gelen alım baskısı ile altcoin %140 yükseldi. Gün içi en yüksek seviyesi olarak ise 10,95 seviyesini gördü. Bitcoin yatay seyrederken gelen bu yükseliş yatırımcılarını sevindirdi.

CELO-grfaik-08.30

Bugün, önde gelen Ethereum merkezi olmayan finans (DeFi) projelerinden oluşan bir konsorsiyum, ortak bir hedefle birleşen küresel kripto kuruluşlarının bir işbirliği olan DeFi Forthe People’ı duyurdu. Amaç DeFi’yi dünyadaki 6 milyar akıllı telefon kullanıcısının kullanımına sunmak.

Kurucu Ortaklar Dikkat Çekiyor

CELO üzerine inşa edilen yeni girişim, kurucu ortakları arasında Aave, Curve, Sushi, PoolTogether, 0x, UMA, Valora, Ubeswapve Moola Market bulunuyor. Eğitim ve altyapı ortakları arasında Chainlink, RabbitHole, The Graph ve Wrapped.com bulunmaktadır. Bu yeni program 100 milyon dolardan fazla eğitim girişimi, hibe ve teşvik sunacak. Program katılımcılarının çoğunluğu, teşvik programlarına ayrılan fonların yarısına ortaklaşa katkıda bulunacak.

CELO-08.30-1

PoolTogether, Sushi, Moola Market, Ubeswap ve Valora ile tam ürün entegrasyonları yakında daha fazla sunulacak. Ek olarak bugünden itibaren Celo’da PoolTogether için ödüller mevcut. Diğer DeFi projelerine sahip teşvik havuzları önümüzdeki haftalarda ve aylarda başlatılacak. Ayrıca bu sonbaharda beklenen Optics, zincirler arası iletişim için gaz tasarruflu bir birlikte çalışabilirlik protokolü. Optics ile kullanıcılar Ethereum ve CELO arasındaki varlıkları kolayca taşıyabilecekler.

Amaç DeFi Benimsenmesini Arttırmak

DeFi son yıllarda patlayıcı bir büyüme yaşamasına karşın, henüz yaygın bir şekilde benimsenmedi. Şu anda DeFi uygulamalarını kullanan yaklaşık 5 milyon insanın %10’undan azı gelişmiş ülkeler dışında yaşıyor. DeFi for the People, DeFi’ye en çok ihtiyaç duyan insanlar için daha erişilebilir ve kullanımı daha kolay hale getiren ürünler oluşturmayı amaçlamaktadır.

Milyarlarca insan için, bir cep telefonu en önemli cihazlarıdır ve genellikle internete tek erişimleridir. Ancak CELO’nun 113 ülkede 1 milyondan fazla cüzdan adresine sahip mobil ilk platformu, DeFi’nin avantajlarını cep telefonu olan herkese sunmayı amaçlıyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster