Bitcoin Fiyatının 40 Bin Dolara Yolculuğa Başladı Mı?

Bitcoin 40 Bin Dolara Gidebilecek Mi?

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Dün Elon Musk’ın konuşmalarının etkisi ile Bitcoin, 32 bin dolar seviyelerini gördü. Bu yatırımcılara 40 bin dolar için umut veriyor!

Bitcoin İçin Dönüş Vakti Mi?

Bitcoin tekrardan yükselişine devam mı edecek yoksa bu gördüğümüz yükselişler sahte artışlar mı? Piyasada sevilen ve tanınan birçok analist 28 bin doların dip olduğunu iddia etmişti. Gerçekten de bu söyledikleri en azından şimdilik doğru gibi gözüküyor.

Tam olarak her şey netleşmiş olmasa da özellikle dün yapılan Bitcoin toplantısı bizlere yükseliş yönünde ki umutların bitmediğini gösteriyor. 40 bin doların bu kadar beklenmesinin sebebi ise psikolojik bir direnç olmasıdır diyebiliriz. Bunun dışında Bitcoin daha önceden 40-42 bin dolar seviyelerinden düşmüştü. Bu sebeple bu seviyelerin kırılması ile yeni yükselişlerin geleceği ve boğa koşusuna devam edileceği düşünülüyor.

Elon Musk’ın BTC Pump Açıklamaları!

Elon Musk elinde BTC tuttuğunu dün katıldığı toplantıda belirtmişti. Kripto paraların geleceğine yönelik oldukça önemli konuların konuşulduğu bir toplantı olduğunu söyleyebiliriz. Bu toplantı sırasında Elon Musk Bitcoin’in düşmesini istemediğini, düşmesi halinde para kaybedeceğini söyledi. Pump yaptırabilirim ama dump yaptırmam diyerek ekledi. Bu açıklama Bitcoin ve kripto paralar için son derece önemli bir açıklamaydı. Elon Musk önümüzde ki günlerde Tesla’nın tekrar BTC  kabul edebileceğini de belirtti. Bu sebeple ileride tekrardan Bitcoin’in fiyatını yukarılara taşımak için manipülasyonlarına devam etme ihtimali oldukça fazla.

Bitcoin Harekete Geçerse Altcoinler Patlayacak!

Altcoinler Patlamaya Hazır Mı?
Altcoinler Patlamaya Hazır Mı?

Ünlü analist Van de Poppe, Bitcoin 40 bin dolar seviyesine veya daha üzerine çıkarsa altcoinlerin yukarı yönlü patlayacağını söyledi. Olası bir Bitcoin artışında altcoinlerin yüzde 80 yüzde 150 arasında bir artış potansiyeline sahip olduğunu belirtti. Şu an içerisinde Bitcoin’in 31,500 dolar seviyesine tutunması ve altında kapanış yapmaması gerektiği de aktarılan veriler arasında. Seviyenin kaybedilmemesi ve olumlu haberlerinde piyasaya girmesi ile Bitcoin’in önümüzde ki günlerde artacağını düşünen analistlerin sayısı da artmış durumda. Özellikle Elon Musk’ın Tesla açıklaması sonrasında yatırımcılar umutlanmış gözüküyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook