Bilinmeyen ve Potansiyelli Altcoin Analizleri: UFT, REEF, MTL

analiz-9

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Altcoin piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde yükselişine devam ediyor. UFT son 24 saatte %2 yükselirken REEF 0.29 dolar direncine kadar bir yükseliş yaşadı. MTL ise yatay hareket ediyor.

UFT/BUSD Fiyat Analizi

Unilend, spot ticaret hizmetlerini ve borç verme-borçlanma işlevselliğini tek bir platformda birleştiren bir DeFi protokolüdür. Diğer DeFi protokolleri yalnızca ~30 varlığı desteklerken, herkes merkezi olmayan ticaret ve borç verme-borçlanma için Unilend’deki herhangi bir ERC20 varlığını listeleyebilir.

Altcoin yazım sırasında 1.23 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Aşağı yönlü hareketlerde ilk destek seviyesi 1.13 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak aşağı yönlü düzeltmenin devam etmesi halinde 1 dolar ana desteğinden tepki alınması beklenebilir. Ek olarak ana destek seviyesinin kırılması UFT için boğa senaryolarını devre dışı bırakacaktır. Yukarı yönlü hareketlerde ise altcoin için ilk direnç 1.38 dolar seviyesinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin aşılması halinde 1.6 dolar seviyelerindeki direnç hedef olacaktır.

UFT-09.04-altcoin

Göreceli Güç Endeksi 50 seviyelerine yakın bulunuyor. RSI bu seviyenin altına inerse satış baskısı iyice artabilir. Ek olarak Muhteşem Osilatör’de kırmız çubuklar gözlendi. Bu da mevcut piyasada UFT için ayı üstünlüğünü belirtiyor. Parabolil Sar ise mumların üstünde noktalar belirtti. Bu da mevcut düşüşü destekliyor.

Altcoin için kısa vadeli düşüşler beklenebilir. Ancak lider kripto para Bitcoin boğa eğilimi sürdürmeye devam ederse UFT için de yükselişin devam edebileceği düşünülebilir.

REEF/USDT Fiyat Analizi

REEF son 24 saatte %10’dan fazla yükseldi ve yazım sırasında 0.28 dolar seviyelerinden işlem görüyor. REEF için aşağı yönlü hareketlerde ilk destek 0.255 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin aşağı yönlü kırılımı ile hedef yükselen trendi test etmek olacaktır. Bu yükselene trendin kırılımı ve altında sürdürülebilir kapanışlar sağlanırsa altcoin için boğa senaryoları devre dışı kalacaktır. Ancak REEF için mevcut seviyeden yükselişlerin devam etmesi halinde ilk olarak 0.285-0.3 dolar direnç seviyesi aşmak hedef olacaktır. Ek olarak altcoin haziran başından beridir bu direncin altında işlem görüyor. Bu seviyenin aşılması halinde hedef seviye 0.35 dolar direnci olacaktır.

reef-09.04-altcoin

Göreceli Güç Endeksi 78 seviyelerinde bulunuyor. Bu da altcoinin için alım baskısının yüksek olduğunu gösteriyor. MACD’de uzayan yeşil çubuklar gözlendi. Altcoin için mevcut durumda piyasa üstünlüğü boğalarda bulunuyor. Ancak Bollinger Bantları ayrışmaya başladı. Bu da önümüzdeki seanslarda volatilitenin yükselebileceğini gösteriyor.

MTL/USDT Altcoin Fiyat Analizi

MTL yazım sırasında 4.14 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin 5 güm önce 2.7 dolar seviyelerinden 5.5 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Ardından gelen düzeltme hareketi ile %25 geri çekildi. Ek olarak aşağı yönlü hareketlerde ilk hedef 3.7 dolar destek seviyesi olacaktır. Ancak bu desteğin aşağı yönlü kırılımında ise hedef 3.2 dolar ana destek seviyesi olacaktır. Yukarı yönlü hareketlerde ise ilk direnç seviyesi 4.4 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin üzerinde sürdürülebilir kapanışla olması halinde ise 5 dolar seviyeleri hedef haline gelecektir.

MTL-09.04-ALTCOIN

Göreceli Güç Endeksi 55 seviyelerinde bulunuyor. RSI’ın 50 seviyeleri üzerinde kalabilmesi halinde MTL için yükselişin tekrar başlaması muhtemel olacaktır. MACD’de kısalan kırmızı çubuklar gözlendi. Bu altcoin için alım baskısının toparlandığını gösteriyor. Ek olarak Bollinger Bantları ise birbirine yakınlaşıyorlar. Bu da önümüzdeki seanlarda volatilitenin azalacağını gösteriyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster