Diğer

  Bilinmeyen ve Potansiyelli Altcoin Analizleri: UFT, REEF, MTL

  Altcoin piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde yükselişine devam ediyor. UFT son 24 saatte %2 yükselirken REEF 0.29 dolar direncine kadar bir yükseliş yaşadı. MTL ise yatay hareket ediyor.

  UFT/BUSD Fiyat Analizi

  Unilend, spot ticaret hizmetlerini ve borç verme-borçlanma işlevselliğini tek bir platformda birleştiren bir DeFi protokolüdür. Diğer DeFi protokolleri yalnızca ~30 varlığı desteklerken, herkes merkezi olmayan ticaret ve borç verme-borçlanma için Unilend’deki herhangi bir ERC20 varlığını listeleyebilir.

  Altcoin yazım sırasında 1.23 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Aşağı yönlü hareketlerde ilk destek seviyesi 1.13 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak aşağı yönlü düzeltmenin devam etmesi halinde 1 dolar ana desteğinden tepki alınması beklenebilir. Ek olarak ana destek seviyesinin kırılması UFT için boğa senaryolarını devre dışı bırakacaktır. Yukarı yönlü hareketlerde ise altcoin için ilk direnç 1.38 dolar seviyesinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin aşılması halinde 1.6 dolar seviyelerindeki direnç hedef olacaktır.

  UFT-09.04-altcoin

  Göreceli Güç Endeksi 50 seviyelerine yakın bulunuyor. RSI bu seviyenin altına inerse satış baskısı iyice artabilir. Ek olarak Muhteşem Osilatör’de kırmız çubuklar gözlendi. Bu da mevcut piyasada UFT için ayı üstünlüğünü belirtiyor. Parabolil Sar ise mumların üstünde noktalar belirtti. Bu da mevcut düşüşü destekliyor.

  Altcoin için kısa vadeli düşüşler beklenebilir. Ancak lider kripto para Bitcoin boğa eğilimi sürdürmeye devam ederse UFT için de yükselişin devam edebileceği düşünülebilir.

  REEF/USDT Fiyat Analizi

  REEF son 24 saatte %10’dan fazla yükseldi ve yazım sırasında 0.28 dolar seviyelerinden işlem görüyor. REEF için aşağı yönlü hareketlerde ilk destek 0.255 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin aşağı yönlü kırılımı ile hedef yükselen trendi test etmek olacaktır. Bu yükselene trendin kırılımı ve altında sürdürülebilir kapanışlar sağlanırsa altcoin için boğa senaryoları devre dışı kalacaktır. Ancak REEF için mevcut seviyeden yükselişlerin devam etmesi halinde ilk olarak 0.285-0.3 dolar direnç seviyesi aşmak hedef olacaktır. Ek olarak altcoin haziran başından beridir bu direncin altında işlem görüyor. Bu seviyenin aşılması halinde hedef seviye 0.35 dolar direnci olacaktır.

  reef-09.04-altcoin

  Göreceli Güç Endeksi 78 seviyelerinde bulunuyor. Bu da altcoinin için alım baskısının yüksek olduğunu gösteriyor. MACD’de uzayan yeşil çubuklar gözlendi. Altcoin için mevcut durumda piyasa üstünlüğü boğalarda bulunuyor. Ancak Bollinger Bantları ayrışmaya başladı. Bu da önümüzdeki seanslarda volatilitenin yükselebileceğini gösteriyor.

  MTL/USDT Altcoin Fiyat Analizi

  MTL yazım sırasında 4.14 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin 5 güm önce 2.7 dolar seviyelerinden 5.5 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Ardından gelen düzeltme hareketi ile %25 geri çekildi. Ek olarak aşağı yönlü hareketlerde ilk hedef 3.7 dolar destek seviyesi olacaktır. Ancak bu desteğin aşağı yönlü kırılımında ise hedef 3.2 dolar ana destek seviyesi olacaktır. Yukarı yönlü hareketlerde ise ilk direnç seviyesi 4.4 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin üzerinde sürdürülebilir kapanışla olması halinde ise 5 dolar seviyeleri hedef haline gelecektir.

  MTL-09.04-ALTCOIN

  Göreceli Güç Endeksi 55 seviyelerinde bulunuyor. RSI’ın 50 seviyeleri üzerinde kalabilmesi halinde MTL için yükselişin tekrar başlaması muhtemel olacaktır. MACD’de kısalan kırmızı çubuklar gözlendi. Bu altcoin için alım baskısının toparlandığını gösteriyor. Ek olarak Bollinger Bantları ise birbirine yakınlaşıyorlar. Bu da önümüzdeki seanlarda volatilitenin azalacağını gösteriyor.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Kripto Piyasası Borsalardaki Yükselişi Takip Ediyor: Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Öncülüğünde Yükseliş

  Kripto piyasası, geleneksel piyasalardaki iyimserlikle birlikte kayda değer bir yükseliş yaşıyor. S&P 500 ile korelasyon, Bitcoin ETF'lerinin rolü ve yükseliş eğilimine işaret eden teknik göstergeler hakkında detaylı bilgi edinin.

  Mt. Gox Ödeme Güncellemeleri: Bitcoin (BTC) ve Gerçek Para Ödemeleri Yakında

  Mt. Gox yetkili kuruluşu, Bitcoin ve gerçek para tazminatları için beklentileri yükselten ödeme takvimini güncelledi. Muhtemel ödeme tutarları, ödeme yöntemleri ve bunun alacaklılar için ne anlama geldiği hakkındaki en son gelişmeleri öğrenin.

  Bitcoin Halving Kripto İlgisini Yeniledi: Uzmanlar Fiyat Etkisi ve Sektör Büyümesi Üzerine Tartışıyor

  Bitcoin halving'in kripto para yatırımlarına bakışı nasıl şekillendirdiğini keşfedin. Olayın BTC fiyatı, sektörün büyümesi ve kod odaklı tasarımın rolü üzerindeki olası etkisine dair uzman görüşleri bu makalede.

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?