Diğer

  Ethereum İçin 10.000 Dolar Hedefi Gerçekleşebilir mi?

  Ethereum için bu boğa sezonunda yatırımcılar tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %125 uzaklıkta bulunan 10.000 dolar seviyesini hedefliyor. Lider altcoin Londra hard forku sonrası yükselişe geçmişti. Ethereum 20 temmuzdaki dip seviyesinden %130 arttı. Altcoin yazım sırasında son 24 saatte %8 artarak 4.000 dolar seviyesinin hemen altında işlem görüyor.

  Lider altcoin Ethereum için beklenen sert yükselişler hiçbir zaman gerçekleşmedi. Yatırımcılar şimdi de Bitcoin’den sonra lider olan kripto para için 10.000 dolar seviyesini hedefliyor. Bu seviye altcoin için yüksek bir hedef değil. Çünkü tüm zamanların en yüksek seviyesinden sadece %130 uzaklıkta bulunuyor.

  Ethereum Bitcoin’e Karşı Güçlenmeye Devam Ediyor!

  Ethereum yaklaşık 1 ay önce 3.300 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Ardından lider kripto para birimi ile korelasyonunu kıramayarak yaklaşık 20 gün boyunca yatay bir kanalda seyretti. Ağustos ayı sonlarında bu yatay kanalın üst çizgisi olan 3.300-3400 dolar seviyesini aşarak ralliye başladı. Bu aralığı birkaç kez test eden lider altcoin her defasında bu seviyeden aşağı yönlü tepki almıştı. Ancak 3.300-3.400 dolar seviyesinin üzerindeki kalıcı kapanışlar altcoinin 4.000 dolara doğru yükselişini sağladı.

  Lider altcoin Ethereum, Bitcoin ve ABD doları karşısında da güçlenmeye devam ediyor. ETH/BTC paritesi dünden bu yana %5 in üzerinde bir artış kaydetti ve 0.07955’e kadar yükseldi. Yaklaşık 3 hafta yatay konsolide olan parite mayıs seviyelerine geri döndü. Ek olarak ATH’sinden yaklaşık %49 aşağıda bulunuyor.

  ETHBTC-09.03

  Piyasadaki Ethereum hakimiyeti de artmaya devam ediyor. Yazım sırasında ETH hakimiyeti %20.5 ile mayıs seviyelerinde bulunuyor. Ancak 2018 seviyelerinin hala %20 aşağısında bulunuyor.

  Borsalardaki ETH Miktarı Azalıyor

  Ethereum 3.500 doların üzerine çıkmasıyla birlikte tüm borsalardaki ETH miktarlarında bir düşüş gözlendi. CryptoQuant verilerine göre borsa cüzdanlarında tutulan Ethereum miktarı 18 ağustosta 19.45 milyon iken çarşamba günü 18.75 milyona geriledi.

  Ethereum-09.03-9-1

   

  Analistler düşen rezervleri boğa göstergesi olarak belirtiyorlar. Ek olarak yatırımcıların kripto paralarını öncelikle diğer varlıklar için satmak yerine tutmayı seçtikleri için borsalardan çektiklerini savunuyorlar.

  Londra Hard Fork’u Sonrası Son Durum Ne?

  London Hard Fork’u sonrası 180.000’den fazla ETH yakıldı. Bu miktarın değeri yaklaşık olarak 730 milyon dolara denk geliyor. Ethereum’un yakım işlemi aynı zamanda altcoinin fiyat artışına da katkıda bulunacaktır.

  EIP-09.03

  Ethereum’un yakılması ile azalacak olan arz, altcoini deflasyonel bir varlık haline getirecektir. Bu yüzden yatırımcıların mevcut olan 10.000 dolar hedefinin gerçekleşmesi muhtemeldir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Kripto Piyasası Borsalardaki Yükselişi Takip Ediyor: Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Öncülüğünde Yükseliş

  Kripto piyasası, geleneksel piyasalardaki iyimserlikle birlikte kayda değer bir yükseliş yaşıyor. S&P 500 ile korelasyon, Bitcoin ETF'lerinin rolü ve yükseliş eğilimine işaret eden teknik göstergeler hakkında detaylı bilgi edinin.

  Mt. Gox Ödeme Güncellemeleri: Bitcoin (BTC) ve Gerçek Para Ödemeleri Yakında

  Mt. Gox yetkili kuruluşu, Bitcoin ve gerçek para tazminatları için beklentileri yükselten ödeme takvimini güncelledi. Muhtemel ödeme tutarları, ödeme yöntemleri ve bunun alacaklılar için ne anlama geldiği hakkındaki en son gelişmeleri öğrenin.

  Bitcoin Halving Kripto İlgisini Yeniledi: Uzmanlar Fiyat Etkisi ve Sektör Büyümesi Üzerine Tartışıyor

  Bitcoin halving'in kripto para yatırımlarına bakışı nasıl şekillendirdiğini keşfedin. Olayın BTC fiyatı, sektörün büyümesi ve kod odaklı tasarımın rolü üzerindeki olası etkisine dair uzman görüşleri bu makalede.

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?