XRP Fiyat Analizi: Yükseliş Ne Zaman Başlayacak?

xrp

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

XRP fiyatı, altcoinin 1.25 dolardaki önemli direncini desteğe çevirmesi ile 1.30 doların üzerinde bir kırılma için momentum arıyor gibi görünüyor. Bu, altcoin piyasasının geri kalanıyla birlikte boğa ivmesi oluşturur oluşturmaz 3 aylık en yüksek seviye olan 1.35 doları yeniden test etmesine yardımcı olabilir. XRP, düşüş trendini kırdı ve dördüncü günlük yeşil mumunu kapatmanın eşiğinde bulunuyor.

XRP Önemli Destek Seviyesinin Üzerinde Bulunuyor!

Kripto para analisti, 1.25 doların önemli bir seviye olduğunu belirtti. Bu seviyenin üzerinde kalıcılık sağlanması halinde XRP için yukarı yönlü fiyat hareketi ihtimali devam edecektir. Bitcoin’in aşağı yönlü fiyat hareketleri altcoini etkilemediği sürece 1.5 dolar seviyeleri kısa vadeli hedef olacaktır.

XRP-09.03-2

XRP savunucuları, altcoinin önümüzdeki aylarda ATH’sine kolayca yükselebileceğine ve herkesi şaşırtabileceğine inanıyor. Altcoin için gün içi ilk direnç seviyesi 1.3 dolar seviyelerinde bulunuyor. XRP şuanda diğer bir çok altcoin gibi büyük bir yükseliş potansiyeline sahip. Ancak Bitcoin‘in ters fiyat hareketleri çoğu altcoin gibi XRP’yi de etkileyebileceğinden bu yükseliş potansiyeli yerini düşüşlere bırakabilir.

XRP Solana Gibi Bir Yükseliş Yaşayabilir mi?

Solana , mayıs ayındaki piyasa çöküşünden sonra yeni bir ATH’ye ulaşan ilk altcoin oldu. Ek olarak altcoin yeni ATH’lere yükselebilmek için yükselişini devam ettiriyor. Solana sadece birkaç gün önce 100 dolar seviyesini aştı. Geçen ayki değerinden yaklaşık %400 yükselen altcoin 150 dolar seviyesinin altında işlem görüyor. Ancak XRP, 3.87 dolar seviyesindeki ATH’sinin uzağında bu yıl 1.97 doları test etti.

XRP-09.02

XRP’nin Solana gibi soluksuz bir yükseliş yaşaması için öncelikle SEC davasının olumlu olarak sonuçlanması gerekiyor. Altcoinin dava süreci XRP’nin yükseliş momentumunu yakalayabilmesine izin vermiyor olabilir.

XRP yazım sırasında 1.28 dolar seviyelerinden işlem görüyor. 1.25 dolar desteği üzerindeki fiyat hareketleri altcoin için pozitif olacaktır. Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde hedef seviye öncelikle 1.35 dolar seviyesi olacaktır. Bu seviyenin aşılması halinde altcoin 1.5 dolar seviyelerini hedefleyebilir. Ek olarak aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ise 1.25 dolar desteğinin kırılması durumunda 1.18 dolar seviyeleri test edilebilir. Ancak altcoin için derin bir aşağı yönlü hareket olması durumunda ana destek seviyesi olan 1.05 dolardan tepki alınması beklenebilir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster