Uçuşa Geçen Altcoinlerin Fiyat Analizleri: ALGO, IOST, NEAR

analiz-6

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Altcoin piyasasında son Bitcoin çöküşü ile birlikte %30-%40’tan fazla düşüşler gerçekleşmişti. Fakat lider kripto para biriminin yatay konsolide olmasıyla ve hakimiyetin düşmesi ile birlikte altcoinler tekrar yükselişe başladılar. ALGO son 48 saat içerisinde %115 yükselirken IOST %88 yükseldi. Ek olarak NEAR ise ATH’sini yenileyerek 11.88 dolara kadar yükseldi.

ALGO/USDT Fiyat Analizi

ALGO yazım sırasında son 24 saat içerisinde %30 yükseldi. 2.19 dolar direnç seviyesinden aşağı yönlü tepki alan altcoin yazım sırasında 1.95 dolar seviyelerinden işlem görüyor. ALGO için aşağı yönlü hareketlerde ilk destek seviyesi 1.75 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ancak bu seviyenin altındaki kapanışlar ile 1.5 dolar ana destek seviyesi test edilebilir.

Parite için yükselişin devam etmesi halinde öncelikle 2.19 dolar direnç seviyesinin aşılması gerekiyor. Ancak bu seviyenin üzerindeki kapanışlar ile 2.55 dolar seviyeleri hedef haline gelecektir.

ALGO-Altcoin-09.09

Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesinden yönünü aşağı vererek yazım sırasında 68 seviyelerinde bulunuyor. Ancak RSI’ın tekrardan 70 seviyelerinin üzerine çıkması ile yükselişin devam edebileceği söylenebilir. Ek olarak Parabolik SAR mum çubukların altında noktalar gösterdi. Bu da trendin yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Chaikin Osilatörü ise hacmin yüksek olduğunu gösteriyor. Genel olarak altcoin için teknik göstergeler pozitif duruyor.

IOST/USDT Fiyat Analizi

IOST yazım sırasında 0.084 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin için aşağı yönlü hareketlerde ilk destek seviyesi 0.68 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin altındaki hareketlerde ara destek destek seviyesi 0.57 dolar seviyesi test edilebilir. Yukarı yönlü hareketlerde ise ilk direnç seviyesi 0.9 dolarda bulunuyor. Bu seviyenin aşılması tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.136 dolar seviyesi test edilebilir.

IOST-Altcoin-09.09

Göreceli Güç Endeksi 75 seviyelerinde aşırı alım bölgesinde bulunuyor. Bu da yükselişin devam edebileceğini gösteriyor. Ek olarak Parabolik SAR ise mum çubukların altında noktalar gösterdi. Bu da trenin yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Chaikin Osilatörü ise denge seviyesinin üzerinde hacmin yüksek olduğunu gösteriyor.

NEAR/USDT Altcoin Fiyat Analizi

NEAR yazım sırasında son 24 saatte  %20’den fazla yükselerek 10.8 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Aşağı yönlü hareketlerde ilk destek seviyesi 9.6 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin altındaki kapanışlar ile 7.6 dolar seviyelerine doğru sert bir düşüş gerçekleşebilir. Ek olarak yukarı yönlü hareketlerde ise ilk direnç seviyesi 14.6 dolar seviyelerinde bulunuyor.

NEAR-Altcoin-09.09

Göreceli Güç Endeksi 70 seviyelerinde yönünü aşağı vermiş şekilde bulunuyor. Bu da altcoin için aşırı alımın sonlandığını gösterebilir. Ek olarak Parabolik SAR mum çubukların altında noktalar gösterdi. Bu da trendin yukarı yönlü olduğunu gösteriyor. Ancak Chaikin Osilatörü denge seviyesinde yönünü aşağı vermiş gözüküyor. Bu da altcoin için hacmin düşük olduğunu gösteriyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster