FTT Coin Fiyat Analizi: Yükselişin Devamı Gelebilir mi?

FTX-08.31-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Kripto para borsası FTX kendi NTF pazarını piyasaya sürerken, platformun yerel tokenı FTT coin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

FTX’in NFT Piyasasına Dahil Olması İle FTT Yükselişe Geçti!

FTX’in yerel tokenı FTT, platformun ABD’li kullanıcılar için NFT pazarının piyasaya sürülmesiyle 83 dolara yükseldi. FTT, sahiplerine indirimli işlem ücretleri gibi avantajların yanı sıra birkaç ekstra yüzde kazanmak için stake fırsatları sunan bir tür tokendır.

FTT coin yazım sırasında 74 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ek olarak FTT son 24 saat içerisinde %30’luk bir ralli yaşadı. Token son bir hafta boyunca ise %80’nin üzerinde bir yükseliş kaydetti.

Fiyat artışı ile tokenın piyasa değeri 8,44 milyar dolara yükseldi. Ek olarak marketcap sıralamasında 26. en büyük kripto varlık oldu. Tokenın bu fiyat rallisi, FTX’in kendi piyasasında NFT ticareti yapılmasına başlaması ile gerçekleşti.

FTX-NFT

Bankman-Fried, borsanın ana platformu olan FTX.com’daki NFT pazarının önümüzdeki birkaç hafta içinde piyasaya sürülmeye hazır olmasını bekliyor.

FTX, bu yıl NFT alanını keşfetmeye başlayan tek kripto borsası değil. Binance, Haziran ayında bir “100 İçerik Üretici” projesiyle bir NFT pazarı başlatırken, OKEx bu ayın başlarında borsanın ekosistemindeki NFT varlıklarını basmak, satın almak ve satmak için bir platformun kendi sürümünü tanıtarak sürece dahil oldu.

FTT Coin Fiyat Analizi

FTT/USDT paritesi için aşağı yönlü hareketlerde ilk destek seviyesi 60 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin altındaki fiyat hareketleri ile 56 dolar ara destek seviyesi test edilebilir. Ancak düşüşün devamı halinde 52 dolar ana destek seviyesi test edilebilir. Ek olarak yukarı yönlü hareketlerde ise ilk direnç seviyesi ATH seviyesi olan 83 dolar olacaktır. Ancak bu direnç seviyesinin aşılması ile yeni ATH’ler elde edilebilir. Yukarı yönlü sert hareketlerde ise 117 dolar seviyeleri ilk direnç seviyesi olacaktır.

FTT-09.07-1

Genel kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde hareket ediyor. Bu yüzden yatırımcıların lider kripto para birimi Bitcoin’in Fiyat hareketlerini de takip etmeleri gereklidir. Ek olarak BTC yazım sırasında 50.500 dolar desteğinin üzerinde işlem görüyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster