Solana, Synthetix, VeChain İçin Hedef Seviyeler Nereler?

analiz-7

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Genel kripto para piyasası Bitcoin’in 48.000 dolar seviyelerine kadar yükselmesiyle birlikte yükselişe geçti. Çoğu altcoin benzer hareketler sergilemezken bazı altcoinlerde düşüler gözlemlendi. Diğerleri ise yatay konsolide oldu veya ralli yaşadılar. Solana son 24 saatte küçük düşüşlerle yatay konsolide oldu. VeChain ise %3’ün üzerinde düşüş yaşayarak 0.115 dolar seviyelerini test etti. Ek olarak Synthetix ise %15’ten fazla yükseliş yaşadı.

Solana Fiyat Analizi

Solana son 24 saatte %4 düşüş yaşayarak yazım sırasında 155 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin son birkaç gündür yatay konsolidasyon dönemi geçiriyor. Aşağı yönlü hareketlerde ilk ana destek seviyesi 126 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin altındaki fiyat hareketleri ile 93 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

Solana’nın fiyatı son satış baskısı ile yaklaşık 1 haftada %25’ten fazla düşüş yaşadı. Göreceli Güç Endeksi 50 denge seviyesinin altına düşerek piyasa üstünlüğünün ayılarda olduğunu gösterdi.

Solana-09.16-1

MACD histogramında yarım çizginin üstünde momentumdan yoksun yeşil çubuklar gözlendi. Ancak bu da yatay konsolidasyonu destekleyici bir görünümdü. Ek olarak Muhteşem Osilatörde yeşil-kırmızı sinyal çubukları gözlendi. Bu da piyasadaki karasızlığı işaret ediyordu.

Solana için yukarı yönlü hareketlerde ilk direnç seviyesi 189 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ek olarak bu seviyenin aşılması ile 214.96 dolar ATH seviyesi test edilebilir.

Synthetix Fiyat Analizi

Synthetix son 24 saat içinde %20’lik bir yükseliş kaydetti. Altcoin yazım sırasında 14.5 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Yukarı yönlü hareketlerde ilk direnç seviyesi 15.5 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ek olarak SNX fiyatı 4 saatlik grafiğinde bütün hareketli ortalamaların üstünde işlem görüyor. Bu da altcoin için piyasa üstünlüğünün boğalarda olduğunu gösteriyor.

Göreceli Güç Endeksi piyasa üstünlüğünün boğalarda olduğunu destekleyerek 65 seviyelerinde bulunuyor. MACD’de ise bir boğa geçiş gözlendi. Ek olarak histogramında yeşil çubuklar gözlendi. Muhteşem Osilatör’de de yeşil sinyal çubukları gözlendi.

snx-09.16-1

Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk ana destek seviyesi 11 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin altındaki fiyat hareketleri ile 9.8 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

Kripto para piyasalarında gelişimsel fiyatlar çoğunlukla tokenların fiyatlarına pozitif etki yapmıştır. Synthetix’in çift haneli kazançları ise Synthetix İyileştirme Teklifi’ne (SIP) bağlanabilir.

VeChain Fiyat Analizi

VET son 3 günde yaklaşık %13’lük bir yükseliş kaydetti. Altcoin son 24 saatte %4’ten fazla düşüş yaşayarak yazım sırasında 0.117 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 0.124 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ek olarak bu seviyenin aşılması halinde ise 0.139 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Ancak altcoin için sert yükselişlerin gerçekleşmesi için 0.154 dolar direnç seviyesinin aşılması gerekiyor.

VET-09.16-1

MACD histogramında yeşil sinyal çubukları gözlendi. Bu da altcoin için momentumun pozitif olduğunu gösteriyor. Ek olarak Göreceli Güç Endeksi yarım çizgi yakınında yatay seyrediyordu. Ancak Muhteşem Osilatör de ise yarım çizginin üzerinde kırmızı sinyal çubukları gözlendi.

Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 0.109 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin altındaki fiyat hareketleri ile 0.096 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster