Cardano ve Binance Coin İçin Fiyat Hedefleri Nereler?

analiz-6

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Altcoin piyasası Bitcoin’in 46.600 dolar direnç seviyesini aşmasıyla birlikte yükselişe geçti. Cardano’nu ADA’sı son 24 saatte %5’ten fazla yükseldi. Ek olarak BNB ise 436 dolar direnç seviyesinin altında işlem görüyor.

Cardano Fiyat Analizi

Cardano 13 eylülde 2.6 dolar destek seviyesinin altına düştü. Ancak ayılar fiyatı 2.23 dolar seviyelerindeki 50 günlük SMA’ya çekemedi. Ek olarak bu, satış baskısının düşük seviyelerde düştüğünü göstermektedir.

ADA/USDT paritesi, 14 eylülde boğalar ve ayılar arasındaki kararsızlıkları gösteren bir doji mum çubuğu deseni oluşturdu. Bu belirsizliğin sonucu fiyatı yukarı yönlü hareketlendirmek oldu. Ancak yukarı yönlü hareketlerde 2.6 dolar direnç seviyesini aşamayan altcoin 20 günlük SMA direncini de kıramadı.

Cardano-09.16-1

Yukarı yönlü hareketlerde 2.6 dolar direnç seviyesiyle birlikte 20 günlük SMA’nın da kırılması durumunda fiyat 2.97-3.1 dolar aralığına yükselebilir. Ancak ADA’nı 20 günlük SMA’yı kıramaması durumunda aşağı yönlü hareketlerde 50 günlük SMA yeniden test edilebilir. Bu destek seviyesinin altıdaki bir kırılma ve kapanış olası trend değişikliğine işaret edecektir.

Göreceli Güç Endeksi 50 seviyesinin yakınında yatay seyrediyor. Ek olarak ADA için yükselişin başlayabilmesi için RSI’ın yönünü yukarı doğru vermesi gerekiyor.

Binance Coin Fiyat Analizi

Binance Coin için 3 gün önce tehlikeli bir mum kapanışı gerçekleşti. Altcoin 50 günlük SMA altında gün kapanışı yaptı. Fakat ardında gelen yükselişler ile tekrardan 50 günlük SMA üzerinde işlem görüyor. Bu da düşük seviyelerde alım basısının yükseldiğini gösteriyor.

BNB yazım sırasında 430 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 450 dolar seviyelerindeki 20 günlük SMA’dır. Ancak 20 günlük SMA’nın aşılması ve üzerinde sürdürülebilir kapanışlar yapılması durumunda altcoin için yükseliş trendinin tekrardan başladığı düşünülebilir. BNB için 450 dolar seviyelerinin aşılması halinde sert yükselişler ile 518 dolar seviyeleri test edilebilir.

Binance-Coin-09.16-1

Binance Coin için yukarı yönlü hareketlerde 20 günlük SMAnın aşılamaması durumunda ayıların satış baskısını arttıracağı beklenebilir. Böyle bir durumda 420 dolar seviyelerindeki 50 günlük SMA tekrar test edilebilir.

Göreceli Güç Endeksi denge seviyesinin altında 49 seviyelerinde bulunuyor. Denge seviyesinin aşılması halinde altcoin için alım baskısı artacaktır. Öyle ki 450 dolar seviyesindeki 20 günlük SMA direncinin kırılması muhtemel olacaktır.

Altcoin piyasası Bitcoin öncülüğünde hareket ediyor. Bu yüzden altcoin yatırımcılarının Bitcoin’in fiyat hareketlerini de takip etmeleri gereklidir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster