Diğer

  Ethereum Fiyat Analizi: ETH 4.000 Dolara mı Gidiyor?

  Ethereum, yazım sırasında kritik bir seviyeden işlem görüyor. Geçtiğimiz hafta boyunca, ayılar fiyatı kontrol altında tuttukça ETH alçalan kanal boyunca hareket etti. Bununla birlikte lider altcoinin fiyatı sadece iki gün içinde yaklaşık %10 oranında yükselirken grafiğinde alçalan kanalın üst çizgisini aştı.

  ETH, Bitcoin’in 7 eylüldeki çöküşü sonrası kayıplarını telafi ediyor. Lider altcoin son 24 saatte %5’in üzerinde yükselerek yazının yazıldığı sırada 3.500 dolar kritik direncinin üzerinde işlem görüyor.

  Ethereum Fiyatı Alçalan Kanalı Aştı!

  Ethereum için alçalan kanal yapısı üç dip ve üç tepe seviyesi ile karakterize edildi. Ancak altcoinin alçalan kanalın üst çizgisini aşması ile bu kanal yapısı bozuldu. Lider altcoin üst çizginin üzerinde 4 saatlik kapanış yaparak yükselişe geçti.

  Ethereum-09.15-22

  ETH için yükselişin devam etmesi halinde ilk önemli direnç seviyesi 3.840 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin aşılması ile 4.000 dolar seviyeleri test edilebilir. Ek olarak boğaların yükseliş momentumunu arttırması durumunda 4.000 dolar seviyesinin kırılımı muhtemel olacaktır.

  Aşağı yönlü hareketlerde ilk destek seviyesi 3.350 dolar seviyesinde bulunuyor. Bu seviyenin altındaki sürdürülebilir kapanışlar ile 3.150 dolar ana destek seviyesinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

  ETH İçin Teknik Göstergeler Pozitif!

  Lider altcoin için teknik göstergeler genel olarak pozitif gözüküyordu. Göreceli Güç Endeksi fiyata endeksli olarak yükseliş yaşadı. RSI yazım sırasında 65 seviyelerinde bulunuyor. Endeks için 70 seviyelerinin aşılması durumunda RSI aşırı alım bölgesinde olacağından ETH için sert yükselişler beklenebilir. Ek olarak Göreceli Güç Endeksi yaklaşık bir haftadır ilk kez 50 denge seviyesinin üzerine çıktı. Bu da piyasa üstünlüğünün boğalarda olduğunu gösteriyor.

  Ethereum-09-15-23

  Muhteşem Osilatör’de olumlu gözüküyordu. Göstergede boğa formasyonu olan ikili dip gözlendi. Ancak MACD histogramında son yükselişten önce bazı olumsuzluklar gözleniyordu. Daha sonrasında ise kısalan yeşil çubukların ardından uzayan yeşil çubuklar gözlendi.

  Ethereum alçalan kanalın üst çizgisini aşarken yukarı doğru sert hareketlerin olma olasılığı bir hayli yüksektir. Ancak yukarı yönlü hareketlerde ilk olarak ara direnç seviyesi olan 3.560 dolar seviyesinin aşılması gerekiyor. Böyle bir durumda altcoin için 4.000 dolara doğru yükselişin başladığı düşünülebilir.

  Genel kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde hareket ediyor. Bu yüzden altcoin yatırımcılarının Bitcoin’in de fiyat hareketlerini de takip etmeleri gerekir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Kripto Piyasası Borsalardaki Yükselişi Takip Ediyor: Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Öncülüğünde Yükseliş

  Kripto piyasası, geleneksel piyasalardaki iyimserlikle birlikte kayda değer bir yükseliş yaşıyor. S&P 500 ile korelasyon, Bitcoin ETF'lerinin rolü ve yükseliş eğilimine işaret eden teknik göstergeler hakkında detaylı bilgi edinin.

  Mt. Gox Ödeme Güncellemeleri: Bitcoin (BTC) ve Gerçek Para Ödemeleri Yakında

  Mt. Gox yetkili kuruluşu, Bitcoin ve gerçek para tazminatları için beklentileri yükselten ödeme takvimini güncelledi. Muhtemel ödeme tutarları, ödeme yöntemleri ve bunun alacaklılar için ne anlama geldiği hakkındaki en son gelişmeleri öğrenin.

  Bitcoin Halving Kripto İlgisini Yeniledi: Uzmanlar Fiyat Etkisi ve Sektör Büyümesi Üzerine Tartışıyor

  Bitcoin halving'in kripto para yatırımlarına bakışı nasıl şekillendirdiğini keşfedin. Olayın BTC fiyatı, sektörün büyümesi ve kod odaklı tasarımın rolü üzerindeki olası etkisine dair uzman görüşleri bu makalede.

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?