Diğer

  Solana Fiyat Analizi: SOL İçin Yeni Yükselişler Başlıyor mu?

  Genel kripto para piyasası Bitcoin’in fiyat çöküşü ile birlikte düşüş yaşadı. BTC son bir haftada 48.000 dolar seviyelerinden düşüş yaşayarak 39.600 dolar seviyelerini test etti. Ardından artan alım baskısı ile 45.000 dolar seviyelerine kadar yükseliş yaşayan BTC, Çin’den gelen yasaklama haberleri ile tekrardan sert düşüş yaşadı. Bu seferde 45.000 dolar seviyelerinden 40.600 dolar seviyelerine sert düşüş yaşayan Bitcoin, altcoin piyasasının daha fazla fazla düşüş yaşamasına neden oldu. Çoğu altcoin kritik destek seviyelerini test ederken Solana, 170 dolar seviyelerinden 120 dolar seviyelerine doğru bir düşüş yaşadı.

  Solana Alçalan Takozu Yukarı Yönlü Kırdı!

  SOL, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 216 dolar seviyelerine yükseldikten sonra düşüş trendine girdi. Altcoin ATH‘sinden bu yana %50’ye yakın bir değer kaybı yaşadı. Bitcoin’deki son fiyat düşüşleri ile 120 dolar seviyelerine kadar gerileyen altcoin yazım sırasında kritik bir seviyeden işlem görüyor.

  SOL son 24 saatte %15’e yakın bir yükseliş yaşadı. Ek olarak yazım sırasında 138 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoinin grafiğinde bir alçalan takoz formasyonu gözlemlenmekte. Bu formasyon genel olarak bir yükselişin öncesinde gözlemlenir. Ancak yazım sırasında bu alçalan takozun üst çizgisi seviyesinde işlem gören SOL için düşüş trendi sonlanmış olabilir.

  Solana-09.27-2

  Solana için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 125 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu destek seviyesinin altındaki sürdürülebilir kapanışlar ile 100 dolar seviyelerine doğru sert bir düşüş gözlemlenebilir. Ancak böyle bir fiyat hareketinde alçalan takozun alt çizgisinden yukarı yönlü tepki alınması muhtemel olacaktır.

  SOL İçin Teknik Göstergeler Pozitif Duruyor!

  Göreceli Güç Endeksi orta çizgiye yakın yatay seyrediyor. Bu da RSI’ın 50 seviyesinin üzerine yükselmesi ile altcoinin düşüş trendinin sonlanacağını göstermektedir. MACD histogramında yarım çizgiye yakın yeşil sinyal çubukları gözlemlendi. Bu da altcoin için momentumun pozitif olduğunu gösteriyor. Ek olarak MACD histogramında gözlemlenen boğa geçişi piyasa üstünlüğünün boğalara geçtiğini gösteriyor.

  Solana-09.27-1

  SOL için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 150 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin üzerindeki sürdürülebilir kapanışlar ile 170 dolar seviyelerine doğru bir yükselişin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır. Ancak Solana için yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 190 dolar seviyelerinde bulunuyor. Öyle ki bu seviyenin aşılması ile altcoin için yeni ATH’lerden söz etmek muhtemel olabilir.

  Genel kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde hareket ediyor. Bu yüzden altcoin yatırımcılarının BTC’nin fiyat hareketlerini de takip etmeleri gereklidir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Kripto Piyasası Borsalardaki Yükselişi Takip Ediyor: Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Öncülüğünde Yükseliş

  Kripto piyasası, geleneksel piyasalardaki iyimserlikle birlikte kayda değer bir yükseliş yaşıyor. S&P 500 ile korelasyon, Bitcoin ETF'lerinin rolü ve yükseliş eğilimine işaret eden teknik göstergeler hakkında detaylı bilgi edinin.

  Mt. Gox Ödeme Güncellemeleri: Bitcoin (BTC) ve Gerçek Para Ödemeleri Yakında

  Mt. Gox yetkili kuruluşu, Bitcoin ve gerçek para tazminatları için beklentileri yükselten ödeme takvimini güncelledi. Muhtemel ödeme tutarları, ödeme yöntemleri ve bunun alacaklılar için ne anlama geldiği hakkındaki en son gelişmeleri öğrenin.

  Bitcoin Halving Kripto İlgisini Yeniledi: Uzmanlar Fiyat Etkisi ve Sektör Büyümesi Üzerine Tartışıyor

  Bitcoin halving'in kripto para yatırımlarına bakışı nasıl şekillendirdiğini keşfedin. Olayın BTC fiyatı, sektörün büyümesi ve kod odaklı tasarımın rolü üzerindeki olası etkisine dair uzman görüşleri bu makalede.

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?