Solana, Chainlink, NEO Altcoin Fiyat Analizi

analiz-2

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Solana, LINK ve NEO son 24 saatte Bitcoin’in yükselişiyle birlikte çeşitli fiyat hareketleri sergilediler. Altcoin piyasasında ATH’lerini yenileyen altcoinlerden biri olan Solana bu sabah 146 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı. Chainlink son 24 saatte %6 yükselirken NEO ise 60 dolar direncine yaklaştı.

Solana Fiyat Analizi

Solana son 24 saatte %23 fiyat artışı kaydederek 146 dolar seviyelerine kadar yükseldi. SOL için psikolojik direnç 153 dolar seviyesinde bulunuyor. Yükseliş momentumun devam etmesi halinde altcoin psikolojik direncini aşmaya çalışabilir. Teknik göstergeler SOL için boğa üstünlüğünü vurguluyor.

Altcoin yazım sırasında 143 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Göreceli güç endeksi 70 seviyesinin üzerinde bulunuyor. Bu da alım baskısının yüksek olduğunu vurguluyor. Ancak Solana’nın ivmesini kaybetmesi halinde RSI bu seviyeden yönünü aşağı verebilir.

Solana-09.03-8

 

Muhteşem Osilatör’de güçlü yeşil sinyal çubukları görünüyordu. Ek olarak Parabolik SAR mum çubuklarının altında tespit edilen noktalı çizgiler aracılığıyla bir yükseliş trendi kaydetti.

Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde 126 dolar desteğine doğru bir düşüş gerçekleşebilir. Fakat bu seviyenin altındaki kapanışlar 100 dolara doğru bir düşüşü başlatabilir. Ek olarak Solana için 100 dolar seviyelerine doğru bir test gerçekleşirse bu seviden yukarı yönlü bir tepki alınması beklenebilir.

Chainlink Fiyat Analizi

Chainlink grafiğinde bir yükseliş trendinin mevcut olduğu görülüyor. Ek olarak altcoin ilk direnç seviyesi olan 32 dolar seviyesine yakın işlem görüyor. LINK son 24 saatte %6 yükselirken yazım sırasında 31 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesinde görüldüğü için satın alma gücü sürekli olarak yüksek kaldı. Ek olarak sermaye girişleri de eylül başından bu yana yükselişte bulunuyor. Chaikin Money Flow da aynı şeyi yarı çizginin üzerinde kalarak yansıttı.

LINK-09.03

Bollinger Bantları fiyatlardaki yükseliş boyunca ayrışıyorlardı. Bu da volatilitenin önümüzdeki işlem seanslarında artabileceğini gösteriyor.

Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde 27.75 dolar destek seviyesi test edilebilir. Ek olarak bu destek seviyesi haziran başından temmuz sonuna kadar direnç olarak bulunuyordu. LINK’, bu destek seviyesinin altında kalıcı kapanışlar yapması halinde 24.3 dolar seviyelerine kadar düşmesi muhtemel olacaktır.

NEO Fiyat Analizi

NEO’nun dört saatlik grafiğinde yatay konsolidasyon gözlendi. Ek olarak Çin’in Ethereum‘u olarak bilinen altcoin son 24 saatte %6 değer kazandı. NEO yazım sırasında 58 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ek olarak yukarı yönlü fiyat hareketlerinde 62 dolar seviyesi ilk direnç seviyesi olacaktır. Bu seviyenin aşılması halinde 72 dolar direnci hedef haline gelecektir.

NEO-09.03

Göreceli güç endeksi 70 seviyelerinde bulunuyor. RSI’ın 70 üzerine yükselmesi ile alım baskısı iyice artacaktır. Ek olarak MACD histogramında kısalan yeşil çubukların ardında yükselen yeşil çubuklar gözlendi. Bu da yükseliş momentumunun toparlandığını gösteriyor. Ek olarak Muhteşem Osilatör’de de kırmız çubukların ardından yeşil çubuklar gözlendi.

Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde NEO için 55 dolar seviyeleri ara destek seviyesi olacaktır. Ek olarak bu seviyenin altındaki fiyat hareketleri ile 49.5 dolar seviyelerine doğru bir düşüş gözlenebilir. Ancak 49.5 dolar seviyesinin altındaki kapanışlar yükseliş trendinin sonlandığını gösterecektir. Böylelikle de 41 dolar seviyelerine doğru bir düşüş beklenebilir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster