Solana, Binance Coin, XRP İçin Önemli Seviyeler ve Analiz!

analiz-7

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Altcoin piyasası Bitcoin ile düşüş yaşıyor. Solana yükselen trendini aşağı yönlü kırarken BNB 433 dolar direnç seviyesinden aşağı yönlü tepki aldı. XRP ise kritik bir seviyede bulunuyor.

Solana Fiyat Analizi

Solana şu anda güçlü bir yükseliş trendinden sonra düzeltme aşamasında bulunuyor. Yükselen trend çizgisinin altındaki kırılma, boğa ivmesinin zayıfladığını gösteriyor. Düşüşün devamı halinde fiyatın 20 günlük EMA’yı test etmesi muhtemeldir.

Solana-09.13-1

Fiyat mevcut seviyeden yükselirse bu, duyarlılığın olumlu olmaya devam ettiğini ve yatırımcıların düşüşlerde alım yaptığını gösterecektir. Ancak SOL’un yukarı yönlü hareketlerde yükselen trend çizgisinden aşağı yönlü tepki alması muhtemeldir.

Fiyat trend çizgisinden geri dönerse, SOL/USDT paritesi 20 günlük EMA’ya düşebilir. Bu seviyenin altında bir kırılma fiyatı 123 dolara %61.8 Fibonacci seviyesine düşürebilir. Ancak trend çizgisinin üzerinde bir kırılma ve kapanış, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 216 doların yeniden test edilme olasılığını artıracaktır.

Binance Coin Fiyat Analizi

Binance Coin 10 Eylül’de 50 günlük SMA’nın altında kapanış yaptı. Ancak ayılar satış baskısını arttıramadı. Ek olarak boğalar düşüşlerde alım yapmaya devam ettiler. Bu yukarı yönlü tepki ile fiyat 50 günlük SMA’nın üzerine tekrar çıktı.

Binance-Coin-09.13-1

Boğaların 433 dolar seviyesindeki ana direnç seviyesini kıramaması yeni bir aşağı yönlü düzeltmeyi başlattı. BNB için 390 dolar altındaki kapanışlar fiyatı 369 dolar seviyelerine düşürebilir. Ek olarak düşüşün devam etmesi halinde 340 dolar seviyeleri test edilebilir.

Göreceli Güç Endeksi 40 seviyesinin altında bulunuyor. Ek olarak bu da piyasadaki ayı üstünlüğünü destekler nitelikte. BNB için 433 dolar üzerinde ki kapanışlar yükselişin tekrar başladığını belirtecektir.

XRP Fiyat Analizi

XRP şu anda iki hareketli ortalama arasında işlem görüyor. Boğaların fiyatı 20 günlük EMA’nın üzerine çıkaramaması ile grafikte geri çekilmeler gözlendi.

Göreceli Güç Endeksi 50 denge seviyesinin altında işlem görüyor. Bu da piyasadaki ayı üstünlüğünü destekliyor. Altcoin için 50 günlük SMA altında ki bir kırılma ile 0.95 dolar seviyelerine doğru bir düşüş gerçekleşebilir.

XRP-09.13-1

XRP fiyatının 0.95 dolar destek seviyesinin altındaki kapanışlar, yükseliş trendinin sonlandığını gösterecektir. Böyle bir durumda 0.75 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Bu negatif görünüm, fiyatın 20 günlük EMA üzerine çıkması durumunda pozitife dönecektir. Ancak yukarı yönlü hareketlerde boğalar fiyatı 1.35-1.41 dolar direnç seviyesinin üzerine çıkarmaya çalışacaklardır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster