SHIBA INU (SHIB) Fiyat Analizi: Yükseliş Devam Edecek mi?

analiz-17

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin ile yükselişe geçmişti. Çoğu altcoinde %50’ye yakın yükselişler gözlemlenirken SHIBA INU ise dikkatleri üzerine çeken yükselişler yaşamaya devam ediyor. SHIB bu ayın başlarında 0.000008 dolar seviyelerinden işlem görüyordu. Altcoinin fiyatı yukarı yönlü sert fiyat hareketler ile %1.100’e yakın bir fiyat artışı yaşadı. Ek olarak SHIB, bir kaç gün önce 0.000088 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi.

SHIBA INU İçin Sert Yükseliş Sürüyor!

SHIBA-INU-11.1-1

SHIBA INU yazım sırasında 0.000072 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin için 4 saatlik grafikte iki ayrı trend oluşumu gözlemleniyor. Bu da SHIB için mevcut durumda net bir trend yönünün belirlenemediğini gösteriyor.

SHIB’in 4 saatlik grafiğinde 1 haftalık bir yükselen trend çizgisi oluşumu gözleniyordu. Ancak yazım sırasında bu yükselen trend çizgisinin altında işlem gören altcoin için bu trend çizgisine retest yapıldığı gözlemleniyor. Ek olarak altcoinin grafiğinde bir düşen trend çizgisi gözlemleniyor. Ancak yazım sırasında bu düşen trend çizgisinin üzerinde işlem gören altcoin için bu  düşen trend çizgisine retest yapıldığı gözlemleniyor. Bu trend çizgilerinin ikisinin de mevcut durumlarının bozulması ve bu trend çizgilerine retest yapılmasından dolayı mevcut durumda net bir trend yönü belirlemek zordur. Bu yüzden SHIB yatırımcılarının işlem açarken dikkatli olmaları gereklidir.

SHIB İçin Kısa Vadeli Görünüm Nötr!

SHIBA-INU-11.1-2

SHIB için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde düşen trend çizgisinin yeniden test edilmesi muhtemel olacaktır. Ancak bu trend çizgisinin kırılımı ile 0.00006 dolar destek seviyesi test edilebilir. Ek olarak 0.00006 dolar destek seviyesinin altındaki istikrarlı fiyat hareketleri ile 0.000045 dolar desteğine doğru sert bir düşüş gerçekleşebilir.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizgi üzerinde yatay seyrediyor. Bu da boğaların alım baskısının azaldığını göstermektedir. Ek olarak MACD histogramında kısalan kırmızı sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun iyileşmeye başladığını göstermektedir.

Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesiyle kırılan yükselen trend çizgisi yeniden test edilebilir. Ancak bu trend çizgisinin aşılması ile ATH seviyesine doğru yükseliş gerçekleşebilir. Altcoinin ATH seviyesini yenileyebilmesi için tekrardan yükselen trend çizgisinin üzerinde işlem görmesi gerekiyor.

SHIB İçin Kısa Vadeli Önemli Seviyeler Nereler?

  • En güçlü destek seviyesi: 0.000062
  • En güçlü direnç seviyesi: 0.000078
  • Kritik destek seviyesi: 0.000045
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster