Popüler Metaverse Coinleri Analizleri!

metaversecoinotag-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Son günlerde Facebook markasının adını Meta olarak değiştirmesinin ardından kripto camiasında Metaverse akımı hızla başladı ve Metaverse coinlerinde müthiş yükselişler göze çarptı. Bu yükselişler, dip seviyelerden coinlere yatırım yapan kitleyi çok mutlu ederken diğer yatırımcılar “fırsatı kaçırdık mı?” sorularını kendilerine sormaya başladılar. Peki yükseliş dalgası bitti mi? Ünlü Metaverse coinleri bu saatten sonra nasıl yollar izleyebilir? Gelin beraber inceleyelim.

Axie Infinity (AXS) Teknik Analiz

Axs

Grafiği incelediğimizde Metaverse çılgınlığı ile dip seviyeden %221 yükselen AXS, akümüle sürecine girmiş gibi görünüyor. Sert yükselişlerin ardından çok normal olan bu hareket için önemli birkaç seviye mevcut. Mavi kutular ile belirttiğimiz destek ve direnç bölgeleri kritik öneme sahip. Bu bölgelerden birinin kırılımı ile asıl yönünü belli edecek olan AXS için alıcılı bölge şu an için $121 – $115 bölgesi gibi gözüküyor.

AXS Coin Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç  $155 – $149
Güçlü Destek  $121 – $115

 

Decentralant (MANA) Teknik Analiz

Mana

Grafiğe baktığımızda yine oluşan FOMO dalgası ile %282 yükselen MANA’yı görmekteyiz. Grafik henüz tam olgunlaşmadığından 1 saatlik zaman diliminde incelediğimizi belirtmek isteriz.

Sert yükselişinden sonra akümüle sürecine giren MANA için bir süre stabil kalmak sağlıklı olacaktır diyebiliriz. Bu yükselişlerin devam edilmesi isteniyorsa fiyat belli bölgelerde dinlenip kendini toparlamalıdır. MANA coinde ise iki ana bölgeden birinin kırılımı, ana yönü bize tayin edecektir diyebiliriz.

MANA Coin Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç  $3.92 – $3.63
Zayıf Direnç  $3.26
Güçlü Destek  $2.70 – $2.47

 

Enjin Coin (ENJ) Teknik Analiz

Enj

Grafiği incelediğimizde yükseliş dalgasından sonra destek bölgesini kıran ENJ, bu bölgeyi kaybetmiş gibi durmakta. Anlık olarak önemli direnç seviyesi sayabileceğimiz $2.64 – $2.58 bölgesi yükseliş isteniyorsa aşılmak zorunda. Bu aşılım olmadan önce ENJ coin güç toplamak isterse ise alt destek bölgelerini test edebilir.

ENJ Coin Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç $2.64 – $2.58
Güçlü Destek $2.31 – $2.23

 

Sizinle paylaştığımız teknik analizler coinler için son derece kritik seviyelerdir. Ancak asıl piyasa yönü konusunda Bitcoin durumu oldukça önemlidir. Bitcoin’in sert hareketlere başvurmaması durumunda analizler geçerliliğini sürdürecektir.

Lütfen kendi riskinizi yönetin!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster