SAND ve YGG Coin Analizleri – Metaverse Çılgınlığı!

metaverse-everglow

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Yakın zamanda Facebook’un adını Meta yapmasıyla birlikte oluşan bir hype dalgası kripto paralarda büyük ses getirdi. Bu sesin asıl sebebi bazı coinlerin Metaverse evreni inşaasında hedefleri ve çalışmaları olmasıydı. Metaverse dünyasının gelecek dünyadaki yeri sorgulanırken, bunun için çalışmalar sürdüren kripto paralarda yükseliş dalgası devam ediyor. Gelin beraber bu 2 coini inceleyelim!

SAND Coin Teknik Analiz

Sand

Anlık olarak grafiği incelediğimizde büyük bir yükseliş dalgasının yakın zamanda yaşandığını görmekteyiz. Bu yükseliş dalgası daha önce de bahsettiğimiz Metaverse dünyasının adının anılmasıyla yaşanmıştı.

Grafik açısından basit bir yükselen trendimiz olduğunu görmekteyiz (kırmızı çizgi). Bu yükselen trend, yükseliş dalgasının emniyet kemeri olarak görülebilir. Trend aşağı doğru kırılmadığı sürece yükselişin devamını öngörebiliriz.

Bunun dışında görünen bariz biz satış bölgesi bizi karşılamakta. Bu satış bölgesi önceki yükseliş dalgasının bitimi olmuş diyebiliriz. Fiyat, satışlardan sonra trend yapısını oluşturup tekrar yükselişe geçmiş görünmekte. Bu yükselişin ana hedefinin direnç bölgesi olduğunu açıkça görmekle beraber bu seviyelerden satış baskısının artabileceğini belirtelim.

Olası bir bölge kırılımında ise önümüzde 3 hedef belirmektedir. Bu hedefler sırasıyla grafikte belirtilmiştir. (Fiyat hareketleri Bitcoin ile korole olacaktır.)

SAND Coin Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç  $2.24 – $2.10
Güçlü Destek  $1.62

Yield Guild Games (YGG) Coin Teknik Analiz

Ygg 4h

Diğer Metaverse coinlerinin aksine farklı bir grafiği olan YGG coini incelediğimizde uzun süren bir akümülasyon dalgası görmekteyiz. Yatay bir seyirde stabil hareketler sergileyen YGG coin için belli başlı kritik seviyeler mevcut. Grafikte 2 adet majör bölge ve 2 adet minör seviye görünmekte.

Temel anlamda YGG coinin alanında başarılı olacağını düşünen yatırımcı adayları, durum için bu grafiği baz alabilirler. Destek ve direnç seviyeleri yazılı olarak aşağıda belirtilmiştir.

YGG Coin Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç  $8.85 – $8.13
Zayıf Direnç $7
Zayıf Destek $5.92
Güçlü Destek $5.24 – $4.57

Güçlü, temel bir araştırma yapılmadan böyle coinlere yatırım yapılmamalı ve risk minimumda tutulmalıdır. Lütfen kendi riskinizi yönetin!

Diğer coinlerin analizleri için lütfen tıklayın.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster