RUNE Coin Fiyat Tahmini: Üçgen Daralmaya Devam Ediyor!

analiz-5

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Verilere göre, DeFi kategorisinde önde gelen projelerden birisi olan RUNE, piyasa değerine göre 67. sırada yer almaktadır. Son 24 saatlik hacminde yüzde 50’lik bir düşüş yaşanmasına rağmen fiyatında yüzde 6’lık bir yükseliş kaydetti. Geçtiğimiz dönemlerde birden fazla hack saldırısına kurban gittiği için bu zamanlarda büyük düşüşler yaşadı. Ayrıca tüm zamanların en yüksek seviyesinden de yüzde 82 aşağıda işlem görüyor. Bugün sizler için RUNE analizi yaptık. Destek ve direnç seviyelerini belirledik. İnceleyelim.

RUNE Kırılım Gerçekleştirecek mi?

RUNE-02.23-1

Geçen sene kasım ayındaki sahte kırılımının ardından düşmeye devam eden RUNE, daralan üçgenin uç taraflarına geldi. Sarı kesik çizgiler ile gösterilen üçgen formasyonundan gerçekleştirebileceği olası senaryo yeşil ok ile gösterilmiştir. İlk olarak üst çizgiyi denedikten sonra tekrardan destek seviyesine gerileyebilir ve ardından kırılım gerçekleştirerek hedef seviyeye ulaşabilir.

Ancak bu olumlu senaryonun dışında, düşüş gerçekleşirse, bu kırılım gerçekleşmeyebilir. Aksine büyük düşüşler kaydedilebilir. Şu anki piyasanın durumu göz önünde bulundurulduğunda, düşüşün sonlanmış olduğu ve yükselişin devam edeceği düşünülüyor. Eğer ki bu yükseliş sürdürülebilir olursa, olumlu senaryo ile sonuçlanabilir.

Destek ve Direnç seviyeleri Nereler?

RUNE-02.23-2

Şu anda kısa vadeli olan destek seviyesinin biraz üzerinde işlem gören RUNE, direnç noktasına ulaşamadan tekrardan desteğe dönebilir. Çünkü desteği ile direnci arasında yüzde 60’lık bir oynaklık farkı olduğu için 3,25 dolara gerileyebilir. Ayrıca geniş çerçeveli bir görünümde 2,23 dolarda ve 1,12 dolarda destek seviyeleri bulunuyor. Şu anki piyasa koşullarında bu bölgelere gerilemeyebilir. Ancak olası ayı piyasasında buraların destek görevi görmesi olası görünüyor.

Direnç seviyelerine baktığımızda, şu anda 5,22 dolarda direnci bulunuyor. O seviyeye ulaşması yüzde 37’lik bir yükselişe tekabül etmektedir. Ayrıca şu anki seviyesinden yüzde 130 yukarıda 8,88 dolarda direnci bulunuyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması içinse yüzde 459’luk bir yükseliş kaydetmesi gerekiyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster