Polkadot ve Uniswap İçin Hedef Fiyat Sevileri Nereler?

analiz-17

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Genel kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde düşüş yaşamaya devam ediyor. Lider kripto para biriminin son düşüşleri ile birlikte çoğu altcoinde sert fiyat düşüşleri gözlemlendi. UNI 26 eylüldeki sert fiyat yükselişi ile birlikte bu ayki kayıplarının çoğunu telafi etti. Polkadot ise BTC ile korelasyonunu devam ettiriyor.

Uniswap Fiyat Analizi

UNI son 24 saatte %10’a yakın bir yükseliş yaşarken yazım sırasında 24 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ek olarak altcoin kritik 100 günlük basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. UNI 26 eylülde %46’ya yakın bir fiyat yükselişi yaşayarak 50 günlük basit hareketli ortalamayı test etti.

Uniswap alçalan bir kanal içerisinde hareket etmeye devam ediyor. Altcoin yukarı yönlü sert fiyat hareketleri sergilese de yükselişini alçalan kanalın üst çizgisine kadar sürdürebildi.

Uniswap-09.29-1

Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 28 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin aşılması ile 32 dolar seviyelerine doğru bir yükselişin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır. Ancak 32 dolar seviyesi UNI için kritik bir öneme sahiptir. Çünkü UNI mayıs çöküşünden beridir 14-32 dolar aralığında işlem görmektedir. Bu nedenle bu seviyenin aşılması ile altcoinin yeni ATH’lere yükselmesi muhtemel olacaktır.

MACD histogramında orta çizginin altındaki kırmızı sinyal çubuklarını ardından yeşil sinyal çubukları gözlemlendi. Bu durum UNI için momentumun iyileşmeye başladığını göstermektedir. Göreceli Güç Endeksi ise orta çizginin üzerine çıktı. Genel teknik görünüm Uniswap için toparlanmalrın başladığını gösteriyor.

Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde 100 günlük basit hareketli ortalamanın aşağı yönlü kırılımı gerçekleşmediği sürece altcoin için genel görünüm pozitif kalacaktır. Ancak bu hareketli ortalamanın kırılması durumunda 16 dolar seviyelerinin tekrardan test edilmesi muhtemel olacaktır.

Polkadot Fiyat Analizi

Polkadot son 24 saatte %6’lık bir yükseliş yaşayarak yazım sırasında 28 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 30 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyede düşen trend çizgisinin test edilmesi ile aşağı yönlü tepki alınması muhtemel olacaktır. Ek olarak bu seviyelerde bulunan 200 günlük hareketli ortalamada bu seviyeyi güçlü bir direnç yapıyor.

Polkadot-09.29-1

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında negatif seyrediyor. RSI’ın orta çizginin üzerine çıkmasıyla birlikte DOT için yeni yükselişlerden söz etmek mümkün olacaktır. MACD histogramında bir boğa kesişimi gözleniyor. Bu da altcoin için momentumun toparlanmaya başladığını gösteriyor.

Altcoin için 30 dolar seviyesinin üzerindeki fiyat hareketleri kritik bir öneme sahiptir. Ek olarak bu seviyenin kırılımı ile 39 dolar seviyelerine doğru sert bir yükselişin gerçekleşmesi muhtemeldir.

DOT için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 25 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin kırılımı ile 22 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster