Diğer

  Cardano Analizi: ADA Coin İçin Fiyat Hedefleri Nereler?

  Cardano, Bitcoin’in son fiyat çöküşleri ile birlikte bu ayın başından beridir %40’a yakın düşüş yaşadı. ADA tüm zamanların en yüksek 3.10 dolar seviyesine yükseldikten sonra düşüş trendine girdi. Altcoinin fiyat 3.10 dolar seviyelerinden 1.90 dolar seviyelerine kadar geriledi.

  Cardano Kritik Seviyelerden İşlem Görüyor!

  ADA yazım sırasında 2.10 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin son 24 saatte %5’e yakın bir fiyat düşüşü yaşadı. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 1.9 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin kırılımı ile 1.5 dolar seviyelerine doğru sert bir düşüşün gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

  Cardano tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra BTC’nin fiyat hareketleri ile düşüş trendine girdi. Altcoin düşüş trendini düşen bir kanal içerisinde sergiliyor. Bu düşen kalanın üst çizgisinin kırılımı ile ADA için yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

  Cardano-09.28-1

  ADA için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 2.5 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin üzerindeki sürdürülebilir kapanışlar ile 2.8 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Ancak altcoin yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkabilmesi için bu seviye kritik bir öneme sahiptir. Öyle ki ADA fiyatının 2.8 dolar direnç seviyesi üzerinde kalıcı fiyat hareketleri sergilemesi durumunda yeni ATH’ler söz konusu olabilir.

  Teknik açıdan kısa vadeli olarak bakıldığında boğaların güç kaybettiği görülüyor. Öyle ki ayıların satış baskısını arttırması ile altcoinin fiyatı, 2 ay önceki 1 dolar seviyelerine gerileyebilir. Böyle bir fiyat çöküşünün gerçekleşmesi için öncelikle 1.9 dolar ana destek seviyesinin alında sürdürülebilir kapanışlar yapılması gerekiyor.

  Teknik Göstergeler ve Veriler Negatif Gözüküyor!

  Göreceli Güç Endeksi orta çizginin altında yönünün aşağı vermiş gözüküyor. RSI’ın aşırı satış bölgesine gitmesiyle ADA fiyatında aşağı yönlü sert fiyat hareketlerinin gözlemlenmesi muhtemel olacaktır. Ek olarak negatif seyreden RSI, piyasa üstünlüğünün ayılarda olduğunu gösteriyor.

  MACD histogramında yarım çizginin altında kırmızı sinyal çubukları gözleniyor. Ancak bu durum da altcoin için negatif bir durumdur. Ek olarak altcoin için momentumun azaldığını göstermektedir.

  Cardano düşüş trendini alçalan kanalın orta çizgisinden destek alarak devam ettiremezse fiyatlarda düşüşlerin devam etmesi muhtemel olacaktır. Ancak böyle bir durumda ADA fiyatının 1.5 dolar seviyelerine kadar düşüş yaşaması muhtemel olacaktır.

  Cardano-09.28-2

  Cardano için teknik göstergelerdeki negatif durum devam ediyor. Ek olarak IntoTheBlock verileri de altcoin için negatif durumu destekliyor. IOMAP modeli ADA için 2.23 ve 2.44 dolar seviyelerinde güçlü direnç seviyeleri olduğunu belirtiyor. Cardano’nun 1.9 dolar ana destek seviyesinin üzerinde işlem görmesine ek olarak 2.23 ve 2.44 dolar güçlü direnç seviyelerinin altında işlem gördüğü düşünülürse altcoinin yukarı yönlü fiyat hareketleri sergilemesi için ciddi bir alım baskısına ihtiyacı vardır.

  Genel kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde hareket ediyor. Bu yüzden altcoin yatırımcılarının BTC’nin fiyat hareketlerini de takip etmeleri gereklidir. Ek olarak Bitcoin yazım sırasında 42.000 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Kripto Piyasası Borsalardaki Yükselişi Takip Ediyor: Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Öncülüğünde Yükseliş

  Kripto piyasası, geleneksel piyasalardaki iyimserlikle birlikte kayda değer bir yükseliş yaşıyor. S&P 500 ile korelasyon, Bitcoin ETF'lerinin rolü ve yükseliş eğilimine işaret eden teknik göstergeler hakkında detaylı bilgi edinin.

  Mt. Gox Ödeme Güncellemeleri: Bitcoin (BTC) ve Gerçek Para Ödemeleri Yakında

  Mt. Gox yetkili kuruluşu, Bitcoin ve gerçek para tazminatları için beklentileri yükselten ödeme takvimini güncelledi. Muhtemel ödeme tutarları, ödeme yöntemleri ve bunun alacaklılar için ne anlama geldiği hakkındaki en son gelişmeleri öğrenin.

  Bitcoin Halving Kripto İlgisini Yeniledi: Uzmanlar Fiyat Etkisi ve Sektör Büyümesi Üzerine Tartışıyor

  Bitcoin halving'in kripto para yatırımlarına bakışı nasıl şekillendirdiğini keşfedin. Olayın BTC fiyatı, sektörün büyümesi ve kod odaklı tasarımın rolü üzerindeki olası etkisine dair uzman görüşleri bu makalede.

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?