Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriDogecoin ve Cardano Ralli Yapabilir mi?

  Dogecoin ve Cardano Ralli Yapabilir mi?

  -

  Altcoin piyasası 7 eylüldeki Bitcoin çöküşü ile birlikte düşüş yaşamıştı. Ancak yaklaşık bir haftadır istenilen yükselişi yaşayamayan Dogecoin ve Cardano, yatay konsolide oldu. Dogecoin son 24 saatte %12 artarak yazım sırasında 0.254 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Cardano ise son 24 saatte %5 düştü.

  Lider kripto para birimi Bitcoin 46.600 güçlü direnç seviyesini aşarak 48.000 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Bitcoin’in yükselişinin devam etmesi halinde altcoinlerde yukarı yönlü hareketlenmeler görmeye devam edebililiriz.

  Dogecoin Fiyat Analizi

  Dogecoin geçtiğimiz günlerde 0.32 dolar destek seviyesinin altına düşerek 0.22 dolar seviyelerini test etti. Çoğu altcoin mayıs çöküşü sonrası kayıplarının çoğunu telafi ederken DOGE’nin belirgin bir yükseliş yaşadığı görülmedi.

  DOGE yazım sırasında 0.254 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Yukarı yönlü hareketlerde ilk ana direnç seviyesi 0.3 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin aşılması ile yukarı yönlü sert yükselişlerin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

  Dogecoin-09.17-1

  Dogecoin için Süper Trend göstergesi 7 eylülden beridir satış sinyali veriyor. Bu sinyal genellikle piyasa üstünlüğü ayılarda olduğunda verilir.

  Altcoin 4 saatlik grafiğinde 50 MA’nın üzerinde işlem görüyor. DOGE için piyasa üstünlüğünün tamamen boğalarda olması için altcoinin 200 MA’nın üzerinde işlem görmesi gerekiyor. Bununla birlikte aşağı yönlü hareketlerde 50 MA’nın kırılımı durumunda boğa senaryoları devre dışı kalacaktır.

  Cardano Fiyat Analizi

  Alonzo yükseltmesinden sonra ekosistemdeki en yeni akıllı sözleşme platformu olan Cardano, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.1 doların seviyesinin altında işlem görüyor. Bitcoin’in 7 eylüldeki fiyat çöküşü ile birlikte Cardano da düşüş yaşadı. Altcoin 2 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşadı.

  ADA yazım sırasında 2.4 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi düşen trend çizgisi olacaktır. Altcoin için 2.6 dolar üzerindeki sürdürülebilir kapanışlar piyasa üstünlüğünün boğalara geçtiğini gösterecektir.

  Cardano-09.17-1

  Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 2.2 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin kırılımı durumunda 2 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

  MACD histogramında yarım çizginin üzerinde yeşil sinyal çubukları görülüyor. Ek olarak bu da momentumun boğaların lehine olduğunu gösteriyor.

  Altcoin piyasası Bitcoin öncülüğünde hareket ediyor. Bu yüzden altcoin yatırımcılarının Bitcoin’in fiyat hareketlerini de takip etmeleri gereklidir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler