Fantom Coin Fiyat Analizi: Yeni ATH Geliyor mu?

analiz-3

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Fantom coin yükselişini devam ettiriyor. Önemli direnç seviyelerini aşan altcoin için yeni ATH gelebilir mi sorusu yatırımcıları meraklandırıyor.

Kripto para piyasası, başta altcoinler olmak üzere birçok kripto para birimi arasında boğa fiyat eyleminde yeniden canlanma gördü. Solana (SOL), Terra (LUNA) ve Cardano (ADA) dahil olmak üzere üç altcoin zaten yeni ATH’lerine yükseldiler. Şimdi yeni ATH için başka bir altcoin son birkaç hafta içinde büyük bir fiyat patlaması gördü. Fantom fiyat istikrarını sürdürebilirse ATH’sine ulaşarak yeni ATH’ler elde edebilir.

FTM İki Hafta İçinde 2 Katına Yükseldi!

FTM Defi tokenı son 24 saat içinde %25 dalgalanma gördükten sonra 0.906 ile üç aylık en yüksek seviyesine ulaştı. Altcoin pazartesi günü %38’in üzerinde yükseldi. Token sirkülasyonu ise 2 ayın en yükseğine ulaştı. Altcoinin fiyatı ağustos ayı boyunca tıpkı Solana ve ADA’nın arttığı gibi yaklaşık 3,5 kat arttı. Altcoin yazım sırasında 0.925 dolardaki ATH’sinden yaklaşık %8 düşük işlem görüyor.

Fantom-Coin-08.31-2

Altcoin için gerçekleşen olağanüstü boğa koşusu tesadüf değildir. Çünkü çoğu kişi Fantom geliştiricilerinin başvurmaya uygun bulduğu 320 milyon dolarlık bir likidite teşvik programının yakın zamanda duyurulmasını bekliyor. Resmi duyuruda şöyle yazıyordu:

“Bugünden itibaren protokol ekipleri Fantom Vakfı’ndan toplam değeri kilitli (TVL) esas alınarak ödüllere başvurabilecek. İlk yinelemesinde 1.000.000 FTM’den 5.000.000 FTM’ye kadar ölçeklendirebilecek. Ek olarak bu madencilerin ihtiyaçlarına bağlı olarak değiştirilecektir. Bu programa 370.000.000 FTM taahhüt ediyoruz.”

Fantom-Coin-08.31-1

Fantom Coin Sosyal Medya Duyarlılığı Artıyor!

DeFi tokenı sosyal medyada da önemli bir ilgi artışı gördü. Bir analize göre, sosyal ağlarda geçen aya kıyasla %34 daha fazla ilgi gördü. Platform ayrıca 415.000 benzersiz adres kaydetti. Şu anda ise günde 300.000’den fazla erişime denk geliyor. Fiyat artışıyla birlikte, sosyal medya aktivitesi yükselmeye başladı.

FTM DeFi kasasında kilitlenen toplam değer, son 24 saat içinde 657 milyon dolara ulaşarak yaklaşık %20 arttı.

Fantom-Coin-08.31

Genel kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünden yatay seyretmeye devam ediyor. Ancak lider kripto para birimin hakimiyeti düşse de altcoinlerin çoğu fiyat eyleminden Bitcoin’i takip ediyor. Bu yüzden altcoin yatırımcılarının BTC’nin fiyat hareketlerini de takip etmeleri gereklidir. Lider kripto para birimi yazım sırasında 47.700 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ek olarak lider altcoin Ethereum ise 3.350 dolar direncine yakın işlem görüyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster