Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriEthereum, Ethereum Classic ve Solona Fiyat Analizi

  Ethereum, Ethereum Classic ve Solona Fiyat Analizi

  -

  Altcoinlerin çoğu dün meydana gelen kayıpları biraz telafi etti. Ethereum %7 yükselerek 3.250 dolar seviyelerinde işlem görmeye devam ediyor. ETC bir ayın en yüksek seviyesini gördü. SOL, gelişimsel haberleri ile son 24 saatte %13’lük fiyat artışı yaşadı.

  Solona Fiyat Analizi

  Solana yazım sırasında 44 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ek olarak yukarı doğru sıçramasına rağmen altcoin mayıs rekor seviyelerine doğru toparlanmasını engelleyen 43.52 dolar direncini aşamadı.

  Awesome Oscillator, yeşil bir sinyal çubuğunun ortaya çıkmasıyla boğa sinyalini verdi. MACD’de kırmızı çubuklar kısalırken yükseliş sinyalleri veriyor.

  solona-08.13
  Solona 4 saatlik grafiği

  Göreceli Güç Endeksi ise 60 seviyelerinin üzerinde olduğu için iyimserliğini korudu.

  Son zamanlarda, SOL ve diğer DeFi ağları arasındaki bir iletişim köprüsü olan Wormhole, birlikte çalışabilirliği vurgulamaya odaklanan çok zincirli konektörlerini başlattı. Solana ve Terraform bu projeyle birlikte çalışacaklar.

  Ethereum Fiyat Analizi

  ETH son 24 saat içinde %7 değer kazandı. Ek olarak yazım sırasında 3220 dolar seviyelerinden işlem görüyor. ETH’nin mevcut fiyatı son bir ay içinde %90 kadar yükseldi. Ralli sonrası düzeltmelerde dikkat edilmesi gereken seviyeler 3104 dolar ve daha sonra 2957 dolar seviyeleridir. Hatta daha fazla geri çekilme 2750 dolar destek seviyesine kadar gelebilir.

  ethereum-08.13
  Ethereum 4 saatlik grafiği

  Müthiş Osilatörde kripto para için satış sinyalleri yanıp söndü. Ek olarak MACD’de piyasadaki ayı hareketini doğrulayan kırmızı histogramlar görülüyordu.

  Bollinger Bantları daraldı. Yaklaşan işlem seansları üzerinde piyasa oynaklığının hemen beklenmediğini belirtti. London Hard Forku fiyatları olumlu etkilemeye devam ederse ETH 3250 dolar seviyelerini aşmayı başarabilir.

  Ethereum Classic Fiyat Analizi

  Ethereum Classic de dünden bu yana %8 yükselişte kaydetti. Altcoin yazım sırasında 62.5 dolar seviyelerinden işlem görüyor. ETC ayrıca dün 65.8 dolar direnç seviyesine dokunmayı başardıktan sonra bir ayın en yükseğine kaydetti. Ayrıca ETC’nin yukarı yönlü hareketine rağmen Muhteşem Osilatör henüz ayıların pazardaki varlığını reddetmedi.

  etc-08.13

  Buna karşılık, Göreceli Güç Endeksi piyasadaki alım baskısını belirten yarım çizginin üzerinde boğa görünümlü kaldı. Ek olarak Chaikin Money Flow, yazım sırasında küçük bir düşüşe dikkat çekse de piyasadaki çıkışlardan daha fazla girişe karşılık geldi.

  İyi tarafından bakarsak ETC 63.98 dolar direncini aşmayı başarırsa bir sonraki hedef 66.81 dolar olacaktır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler