Ethereum Balinaları Toplam Arzın Yarısına Hakim!

balina-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Ethereum (ETH) balinaları, şu anda toplam ETH talebinin yüzde 43,7’sine sahipler!

Santiment analitik hizmet sağlayıcısı tarafından paylaşılan veriler, cüzdanları 100.000’den fazla ETH içeren büyük ETH balinalarının son üç yılda ETH varlıklarını büyük ölçüde artırdığını gösteriyor.

Bu balinalar, toplam Ethereum (ETH) talebinin neredeyse yarısını elinde bulunduruyor, buda piyasanın hakimiyetinin balinalarda olduğunun bize net olarak bir göstergesi olabilecek nitelikte.

BYBT tarafından sağlanan verilere göre ise, Ethereum’da vadeli işlemlerde açık pozisyon hacmi Mayıs’tan bu yana en yüksek seviye olan 4 milyar $’a ulaştı. Bu, kripto para piyasasının aşırı ısındığını gösteriyor olabilir. Ve bu ısınmanın sonunca bizi büyük bir boğa rallisi bekliyor olabilir.

ethereum-balina-eth-fiyat

ETH balinalarının serveti yüzde sekiz arttı!

En son atılan Santiment tweet’ine göre, Ethereum balinaları ETH biriktirmeye durmadan devam ediyor.

Üç yıl öncesine kıyasla, 100.000’den fazla ETH tutan cüzdanlar, varlıklarını yüzde 7,9 oranında büyüttü. O zamanlar dolaşımdaki tüm ETH arzının yüzde 35,8’ine sahip olan balinalar, şimdi ETH arzının yüzde 43,7’sine sahipler.

11 Ağustos 2018’de ETH, 322 dolardan işlem görüyordu. Bugün, Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin’in yaratmış olduğu kripto para, 3.200 dolar civarında işlem görüyor.
ETH, bu yıl, 12 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.362 dolara ulaşmıştı.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster