Diğer
  Ana SayfaHaberBitcoin Borsalarındaki Balina Oranı Yüzde 90'a Çıktı - CryptoQuant CEO'su Uyardı: Dikkatli...

  Bitcoin Borsalarındaki Balina Oranı Yüzde 90’a Çıktı – CryptoQuant CEO’su Uyardı: Dikkatli Olun!

  -

  CryptoQuant onchain analitik veri sağlayıcısının CEO’su ve kurucu ortağı Ki Young Ju, Ağustos ayında BTC Balina Oranı’nda büyük bir artış gösteren bir grafik paylaştı.

  Balinaların Satış Baskısı Artıyor Mu?

  Oranın yüzde 90’a ulaştığını tweetledi ve bunun 13 Mart’ta Kara Perşembe gerçekleşmeden önce Şubat 2020’den bu yana metriğin en yüksek değeri olduğunu belirtti. Bunun üzerine toplu Bitcoin satışlarının olduğunu da ekledi.

  13 Mart’ta Bitcoin, bir günde değerinin yüzde 50’sinden fazlasını kaybetti ve 4.000 dolar seviyesinin altına düştü.

  BTC

  Ki Young Ju, yatırımcıları dikkatli olmaları ve uzun Bitcoin pozisyonlarında çok fazla kaldıraç kullanmamaları konusunda uyarıyor.

  Bitcoin borsa arzı Haziran 2019’dan bu yana en düşük seviyeye düştü

  Ancak, Santiment verileri biraz farklı bir olayı gösteriyor.. Bu analitik şirketi tarafından paylaşılan verilere göre kripto borsalarında depolanan Bitcoin miktarı, azalarak iki yıl önce Haziran ayından bu yana en düşük seviyeye ulaştı. Bu da 26 ayın en düşük seviyesi.

  3

  Santiment ekibi, borsalardaki düşük Bitcoin bakiyelerinin genellikle büyük satışları engellediğini hatırlatıyor. Bu nedenle BTC borsa arzının 26 ayın en düşük seviyesi, hodl yapmak isteyen Bitcoin yatırımcıları için bir güven işareti olarak yorumlanmalıdır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler