Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriEthereum Classic Analizi 5 Ağustos 2021

  Ethereum Classic Analizi 5 Ağustos 2021

  -

  Ethereum Classic için hareketler son zamanlarda oldukça sessizdi. Daha büyük rakibi Ethereum yaklaşık 2 ayın zirvesine yükselirken, ETC 19 Mayıs’tan bu yana daha düşük zirveler oluşturmaya devam etti. Artı tarafta, simetrik bir üçgene yol açan daha yüksek alçaklar da görüldü.

  Dolayısıyla, önümüzdeki günlerde bir sonraki ralli için fırsatlar sunan önemli bir kırılma meydana gelebilir. Yazı yazılırken, Ethereum Classic 51 dolardan işlem görüyordu. Kripto para, CoinMarketCap’in kripto para sıralamasında 18. sıradaydı.

  Ethereum Classic (ETC) 12 saatlik grafik

  Ethereum Classic (ETC)

  ETC’nin 22 Haziran sonrası rallisi, mumların Mayıs zirvesinden genişleyen üst eğimli trend çizgisinin üzerine çıkması nedeniyle önemliydi. Bununla birlikte, grafiğinde bir düşüş trendi hala aktifti. ETC’nin Haziran ayı sonundaki hamlesini izole etmek, daha yüksek alçaklar ve daha düşük yüksekler ile karakterize edilen simetrik bir üçgenin oluşumunu gösterdi.

  Genellikle, bu modelde önceki trend yönünde bir kırılma görülür ancak daha geniş piyasa ipuçları önceliklidir. Bitcoin‘in 42 bin dolar fiyat seviyesinin üzerine çıkması durumunda, duyarlılık ETC’nin Haziran ayının düşüğü olan %100 Fib Uzantısına (68,5 dolar) %31’lik bir artışı tetikleyebilir. Tersine, 12 saatlik 50-SMA’nın altında bir kapanış bu senaryoyu geçersiz kılar ve simetrik üçgeni uzatır.

  Ethereum Classic (ETC) planları

  Ethereum Classic (ETC)

  indikatörler hala kilit seviyeleri tutuyor, ancak zayıflama belirtileri vardı. RSI düşüş trendindeydi ve 50-45’in altında bir hareket, daha fazla düşüş şansını artıracaktır. Müthiş Osilatör, piyasada yükseliş momentumu geriledikten sonra hafif bir düşüş eğilimi oluşturdu. Öte yandan, +DI -DI’nin üzerinde kaldığı için DMI yükseliş pozisyonunu sürdürdü.

  Sonuç

  Ethereum Classic’in çizelgeleri, simetrik bir üçgen kırılması durumunda önümüzdeki günlerde %29’luk bir ralli şansı gösteriyor. Fiyat 26 Temmuz’un yükseği 56 doların üzerinde kapandığında long işlemler yapılabilir. Bu arada, trader’lar 50-SMA’nın (sarı) altında bir kapanışa karşı dikkatli olmalı. Bu ETC’nin yükseliş tahminini geçersiz kılacaktır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler