Dogecoin, Unıswap ve LUNA İçin Hedef Seviyeler Nereler?

analiz-11

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Altcoin piyasası yatay konsolidasyonunu sürdürüyor. Dogecoin kritik destek seviyesinden işlem görüyor. UNI ise her iki hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. LUNA ise piyasadaki boğa üstünlüğüne dikkat çekiyor.

Dogecoin Fiyat Analizi

Dogecoin son birkaç gündür hareketli ortalamaların altında işlem görüyor. Bu da boğaların mevcut seviyelerde satın almak için acele etmediğini gösteriyor. Ancak altcoinde yatay konsolidasyonun sürmesi halinde ayılar fiyatı 0.21 dolar ana destek seviyesinin altına düşürmeye çalışacaklardır.

Göreceli Güç Endeksi 37 seviyelerinde olumsuz bölgede bulunuyor. Bu da piyasa üstünlüğünün ayılarda olduğunu gösteriyor. Ek olarak DOGE için 0.21 dolar seviyesinin altındaki bir kırılma ve kapanış altcoinin 0.15 dolar seviyelerini test etmesine neden olabilir.

Dogecoin-09.14-1

Yukarı yönlü hareketlerde ise yükselişin devam edebilmesi için öncelikle hareketli ortalamaların üzerinde kapanışlar yapılması gerekiyor. Ancak boğalar bunu başarırsa parite düşen trend çizgisini test edilebilir. Ek olarak düşen trendin kırılımı ile üzerinde kapanışlar yapılması durumunda altcoin yeni bir yükseliş trendine girebilir.

Unıswap Fiyat Analizi

Uniswap son birkaç gündür 25 dolar ana destek seviyesinin altında işlem görüyor. Bu da yatırımcıların mevcut seviyelerde agresif bir şekilde alım yapmadığını gösteriyor.

Hareketli ortalamalar ayı geçişini tamamladı ve RSI negatif bölgede bulunuyor. Bu da piyasa üstünlüğünün ayılarda olduğunu gösteriyor. Ancak boğalar 21 dolar desteğinden yukarı yönlü tepki verirlerse negatif momentum toparlanabilir.

Uni-09.14-1

UNI/USDT paritesi için 21 dolar desteğinin kırılımı ile 18.7 dolar seviyeleri test edilebilir. Bu seviye tepki alınacak bir destek seviyesi olabilir. Ancak 25 doların üzerinde bir kapanış gelmedikçe altcoin için düşüşün derinleşmesi muhtemel olacaktır Böyle bir durumda fiyatın 13 dolar seviyesini test etmesi muhtemel olacaktır.

LUNA Fiyat Analizi

Terra protokolünün LUNA’sı 11 Eylül’de 45 dolar seviyelerinden aşağı yönlü tepki aldı. Bu da yatırımcıların kar satışı yaptığını gösteriyor. Aşağı yönlü hareketlerde ilk destek seviyesi 37 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin kırılması durumunda ise 32.5 dolar seviyeleri test edilebilir.

Luna-09.14-1

Her iki destek seviyesinden de güçlü bir toparlanma, duyarlılığın olumlu olmaya devam ettiğini ve yatırımcıların diplerde alım yaptığını gösterecektir. Ek olarak yukarı yönlü hareketlerde ise ilk olarak 50 dolar psikolojik direnç seviyesinin aşılması gerekiyor.

Yükselen hareketli ortalamalar boğaların avantajlı olduğunu gösteriyor. Ancak Göreceli Güç Endeksi’ndeki negatif ayrışma yatırımcıların dikkatli olması gerektiğini gösteriyor. Ek olarak ayıların satış baskısını arttırmasıyla fiyatın 20 günlük EMA altında kapanış yapması durumunda LUNA/USDT çifti 50 günlük SMA’yı test edebilir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster