Diğer

  Dogecoin, Unıswap ve LUNA İçin Hedef Seviyeler Nereler?

  Altcoin piyasası yatay konsolidasyonunu sürdürüyor. Dogecoin kritik destek seviyesinden işlem görüyor. UNI ise her iki hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. LUNA ise piyasadaki boğa üstünlüğüne dikkat çekiyor.

  Dogecoin Fiyat Analizi

  Dogecoin son birkaç gündür hareketli ortalamaların altında işlem görüyor. Bu da boğaların mevcut seviyelerde satın almak için acele etmediğini gösteriyor. Ancak altcoinde yatay konsolidasyonun sürmesi halinde ayılar fiyatı 0.21 dolar ana destek seviyesinin altına düşürmeye çalışacaklardır.

  Göreceli Güç Endeksi 37 seviyelerinde olumsuz bölgede bulunuyor. Bu da piyasa üstünlüğünün ayılarda olduğunu gösteriyor. Ek olarak DOGE için 0.21 dolar seviyesinin altındaki bir kırılma ve kapanış altcoinin 0.15 dolar seviyelerini test etmesine neden olabilir.

  Dogecoin-09.14-1

  Yukarı yönlü hareketlerde ise yükselişin devam edebilmesi için öncelikle hareketli ortalamaların üzerinde kapanışlar yapılması gerekiyor. Ancak boğalar bunu başarırsa parite düşen trend çizgisini test edilebilir. Ek olarak düşen trendin kırılımı ile üzerinde kapanışlar yapılması durumunda altcoin yeni bir yükseliş trendine girebilir.

  Unıswap Fiyat Analizi

  Uniswap son birkaç gündür 25 dolar ana destek seviyesinin altında işlem görüyor. Bu da yatırımcıların mevcut seviyelerde agresif bir şekilde alım yapmadığını gösteriyor.

  Hareketli ortalamalar ayı geçişini tamamladı ve RSI negatif bölgede bulunuyor. Bu da piyasa üstünlüğünün ayılarda olduğunu gösteriyor. Ancak boğalar 21 dolar desteğinden yukarı yönlü tepki verirlerse negatif momentum toparlanabilir.

  Uni-09.14-1

  UNI/USDT paritesi için 21 dolar desteğinin kırılımı ile 18.7 dolar seviyeleri test edilebilir. Bu seviye tepki alınacak bir destek seviyesi olabilir. Ancak 25 doların üzerinde bir kapanış gelmedikçe altcoin için düşüşün derinleşmesi muhtemel olacaktır Böyle bir durumda fiyatın 13 dolar seviyesini test etmesi muhtemel olacaktır.

  LUNA Fiyat Analizi

  Terra protokolünün LUNA’sı 11 Eylül’de 45 dolar seviyelerinden aşağı yönlü tepki aldı. Bu da yatırımcıların kar satışı yaptığını gösteriyor. Aşağı yönlü hareketlerde ilk destek seviyesi 37 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin kırılması durumunda ise 32.5 dolar seviyeleri test edilebilir.

  Luna-09.14-1

  Her iki destek seviyesinden de güçlü bir toparlanma, duyarlılığın olumlu olmaya devam ettiğini ve yatırımcıların diplerde alım yaptığını gösterecektir. Ek olarak yukarı yönlü hareketlerde ise ilk olarak 50 dolar psikolojik direnç seviyesinin aşılması gerekiyor.

  Yükselen hareketli ortalamalar boğaların avantajlı olduğunu gösteriyor. Ancak Göreceli Güç Endeksi’ndeki negatif ayrışma yatırımcıların dikkatli olması gerektiğini gösteriyor. Ek olarak ayıların satış baskısını arttırmasıyla fiyatın 20 günlük EMA altında kapanış yapması durumunda LUNA/USDT çifti 50 günlük SMA’yı test edebilir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Kripto Piyasası Borsalardaki Yükselişi Takip Ediyor: Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Öncülüğünde Yükseliş

  Kripto piyasası, geleneksel piyasalardaki iyimserlikle birlikte kayda değer bir yükseliş yaşıyor. S&P 500 ile korelasyon, Bitcoin ETF'lerinin rolü ve yükseliş eğilimine işaret eden teknik göstergeler hakkında detaylı bilgi edinin.

  Mt. Gox Ödeme Güncellemeleri: Bitcoin (BTC) ve Gerçek Para Ödemeleri Yakında

  Mt. Gox yetkili kuruluşu, Bitcoin ve gerçek para tazminatları için beklentileri yükselten ödeme takvimini güncelledi. Muhtemel ödeme tutarları, ödeme yöntemleri ve bunun alacaklılar için ne anlama geldiği hakkındaki en son gelişmeleri öğrenin.

  Bitcoin Halving Kripto İlgisini Yeniledi: Uzmanlar Fiyat Etkisi ve Sektör Büyümesi Üzerine Tartışıyor

  Bitcoin halving'in kripto para yatırımlarına bakışı nasıl şekillendirdiğini keşfedin. Olayın BTC fiyatı, sektörün büyümesi ve kod odaklı tasarımın rolü üzerindeki olası etkisine dair uzman görüşleri bu makalede.

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?