Dogecoin için Bir Destek de Coinbase’den!

dogecoin

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Coinbase E-Ticaret platformu, dogecoin ödemelerine destek getirecek. Coinbase Commerce, DOGE ödemelerini kabul etmeye başladıklarını duyurdu.
Şakacoin, Coinbase Commerce’e entegre edilen 6. kripto para olma özelliğini taşıyor.

Dogecoin Desteklenmeye Devam Ediyor

Dogecoin

Şakacoin, Coinbase’in e-ticaret platformuna entegre edilen 6. kripto para oldu. Coinbase’in e-ticaret platformu ekibi, Dogecoin (DOGE) ödemelerini kabul etmeye başladıklarını duyurdu. Coinbase Commerce, çevrimiçi tüccarların kripto paralar ile ödeme kabul etmesini sağlar.

Çarşamba günü ekip, resmi Twitter hesabında bir açıklama yayınladı. Entegrasyonun DOGE’yi diğer 5 kripto ile beraber Coinbase Commerce’in desteklediği kriptolardan biri olarak kullanacağını duyurdu.

Dogecoin

Bu diğer 5 kripto, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ether, Litecoin ve USDC’yi içeriyor.

Dogecoin Arkasını Sağlamlaştırmaya Devam Ediyor!

dogecoin

Milyarder Elon Musk’ın Twitter biyografisinde yazdığı gibi, Dogecoin insanların para birimi veya dünyanın para birimi haline geliyor gibi gözüküyor.

Birkaç ay önce, Bitcoin ATM sağlayıcısı devi CoinFlip, ABD’deki 1.800’den fazla ATM’ye Dogecoin (DOGE) hizmetlerini ekledi. Bu nedenle ABD vatandaşları artık birçok ATM istasyonunda sorunsuz bir şekilde DOGE’lerini çekebilme özelliğine sahip.

Gıda Sektörü Devlerinden Dogecoin Hamlesi

dogecoin

Ayrıca, 90 yıldan fazla bir süredir tüm dünyada satılan çikolata markası Snickers. Kripto Para piyasasına girdi. Snickers, şaka tabanlı kripto para Dogecoin’i tanıtıyor.

Dahası, Kentucky Fried Chicken Kanada’nın aylar önce şirketten bir tweet’i takiben Dogecoin’i kabul ettiğine dair söylentiler ortaya çıktı. KFC Kanada, 35 doların üzerindeki siparişlerde ücretsiz paket servis yapacağını yayınladı. Buna itafen bir müşteri, “Bunu satın almak için Dogecoin’imi kullanabilir miyim?” diye bir soru sordu. KFC Kanada, “Nakit, kart ve dogecoin kabul ediyoruz” yanıtını verdi.

Dogecoin’in Sonu Ne Olacak?

Bir çok büyük şirketten Dogecoin için destekler gelmeye devam ediyor. Peki dogecoinin akıbeti ne olacak? Gerçekten de Elon Musk’ın dediği gibi şaka tabanlı paranın 1 dolar olma ihtimali var mı? Piyasa daki korku geçerse ve yatırımcılar alım yapmaya başlarsa belki bir ihtimalm olarak göz önünde bulundurabiliriz. Ancak yinede ihtimalin düşük olduğunu unutmamak gerek. Çünkü bildiğiniz üzere dogecoin’in arzı sınırsız. Tıpkı fiat paralar (Euro, Dollar vs.)gibi. Dogecoin’in 1 dolar olabilmesi için yüzde 400 değerlenmesi gerektiğini unutmamak lazım.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook