DASH ve ALGO İçin Fiyat Hedefleri Nereler?

analiz-17

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Genel kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde büyük bir düşüş yaşadı. Ancak BTC ‘nin 39.600 dolar seviyelerinden yukarı yönlü tepki alması ile altcoin piyasasında da toparlanmalar görüldü. DASH son fiyat düşüşleri ile birlikte 154 dolar seviyelerine doğru bir düşüş yaşadı. Ek olarak ALGO ise kritik 1.5 dolar seviyelerine doğru bir düşüş yaşadı.

DASH Alçalan Bir Kanalda Hareket Ediyor!

DASH son 24 saatte %10’a yakın bir yükseliş yaşayarak yazım sırasında 177 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ancak altcoin BTC’nin fiyat düşüşleri ile birlikte son bir haftada %30’luk bir düşüş yaşadı. Ek olarak DASH için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 148 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu destek seviyesinin altındaki fiyat hareketleri ile 135 dolar destek seviyesinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Ancak aşağı yönlü sert fiyat hareketlerinin yaşanması durumunda 108 dolar destek seviyesinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

DASH-09.23-1

Göreceli Güç Endeksi 50 seviyesin altında bulunuyor. Ancak RSI’ın 50 seviyesinin üzerine çıkması durumunda ve Bitcoin‘in sert fiyat hareketlerinde bulunmaması ile altcoinin yükselişe geçmesi muhtemel olacaktır. MACD histogramında kısalan kırmızı çubuklar gözlendi. Bu da momentumun pozitif olmaya başladığını gösteriyor. Ek olarak DASH 7 eylüldeki BTC çöküşüyle birlikte 20 günlük hareketli ortalamanı altında işlem görmeye başladı. Altcoin yaklaşık 2 haftadır bu ortalamanın altında işlem görüyor. Bu hareketli ortalama yazım sırasında alçalan kalanın üst çizgisine denk geliyor. Üst çizginin ve 20 günlük hareketli ortalamanın kırılımı halinde DASH için sert yükselişler olası olacaktır.

Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 195 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ek olarak bu seviyenin aşılması halinde hedef direnç seviyesi 218 dolar seviyeleri olacaktır.

ALGO Yeni ATH’ye Yükselebilir mi?

ALGO son 24 saatte %15’ten fazla yükselirken yazım sırasında 1.9 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ancak altcoin son 10 gün içinde yaklaşık %40’lık bir fiyat düşüşü yaşadı. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 1.7 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu destek seviyesinin altındaki fiyat hareketleri ile 1.5 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır. ALGO için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde kritik destek seviyesi ise 1.2 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ek olarak bu destek seviyesinin kırılımı durumunda altcoin için aşağı yönlü sert fiyat hareketleri gözlemlenebilir.

ALGO-09.23-1

Göreceli Güç Endeksi 50 seviyesinin üzerinde bulunuyor. RSI, altcoin için pozitif bölgede bulunuyor. Ek olarak MACD histogramında ise kısalan kırmızı çubuklar gözlemlendi. Bu momentumun iyileştiğini gösteriyor. ALGO‘nun 20 günlük hareketli ortalama üzerinde tekrardan işlem görmesi de pozitif bir durum olarak değerlendirebilir.

Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 2.3 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin üzerinde sürdürülebilir kapanışlar yapılması halinde altcoinin yeni ATH’lere yükselmesi muhtemel olacaktır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster