Diğer

  Cardano ve LUNA İçin Hedef Seviyeler Nereler?

  Genel kripto para piyasası Bitcoin’in son yükselişleri ile toparlanmaya başladı. Cardano, 2 doların üzerindeki konsolidasyonda sıkışmış durumda bulunuyor. LUNA ise önemli bir direnç seviyesinin üzerinde işlem görüyor.

  Kripto para piyasası Bitcoin’in 44.000 dolar seviyelerine doğru bir yükseliş yaşaması ile yeşil işlem görüyor. Boğaların alım baskısını arttırması ile yükselişler yaşansa da BTC hla alçalan takozun içerisinde işlem görüyor. Ancak alçalan takozun üst çizgisinin kırılımı ile Bitcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde 48.000 dolar seviyelerine doğru bir yükselişin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

  Cardano Fiyat Analizi

  Cardano son 24 saatte %6 artış yaşayarak yazım sırasında 2.10 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin Bitcoin’in istikrarsız fiyat hareketlerine rağmen 2 dolar ana destek seviyesinin altına düşmeyerek yatay konsolide oldu. Bununla birlikte, Cardano’nun geliştirme faaliyetleri de pozitif seyrediyor. Kurucu Charles Hoskinson’a göre Cardano gelecekte ülkeleri yönetebilecek. Buna ek olarak, şu anda akıllı sözleşmeleri destekleyen ağ, sektördeki ayak izini genişletiyor.

  Caradno-10.01-1

  Göreceli Güç Endeksi orta çizgi seviyelerinde yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın 50 seviyesini aşması ile ADA’nın yatay konsolidasyondan çıkması beklenebilir. MACD histogramında ise yeşil sinyal çubukları gözlemleniyor. Ancak bu da momentumun iyileştiğini gösteriyor. Ek olarak Bitcoin‘in yukarı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi halinde Cardano’nun da yukarı yönlü istikrarlı fiyat hareketleri sergilemesi muhtemel olacaktır.

  ADA için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde düşen trend çizgisinin üzerindeki sürdürülebilir kapanışlar ile 2.5 dolar seviyelerine doğru bir yükselişin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır. Ancak 2.5 dolar ana diren seviyesi kritik bir öneme sahiptir. Öyle ki bu seviyenin aşılamaması ile altcoinin yeniden düşüş trendine girmesi muhtemel olacaktır. Ek olarak 50 ve 200 MA’dan da aşağı yönlü tepki alınması muhtemel olacaktır.

  LUNA Fiyat Analizi

  Terra son 24 saatte %15’e yakın bir yükseliş yaşayarak yazım sırasında 38 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin düşen trend çizgisinin üzerinde yükselerek 33 dolar seviyelerinden 39 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşadı.

  LUNA-10.01-1

  LUNA için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 39 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin aşılması ile altcoinin 44 dolar seviyelerine doğru bir yükseliş yaşaması muhtemel olacaktır. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi olarak 50 MA bulunuyor. Ancak bu seviyenin kırılımı ile düşen trend çizgisinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

  MACD histogramında ise yarım çizginin üzerinde yeşil sinyal çubukları gözlemlendi. Ek olarak bu da altcoin için momentumun pozitif olduğunu gösteriyor.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Bitcoin Yarılanması Sonrası Dönem Başladı: Altcoin Rallisi Beklentisiyle Hakimiyet İstikrar Kazanıyor

  Bitcoin'in son yarılanmasının ardından ortaya çıkabilecek altcoin başarısının temellerini oluşturabilecek kripto para piyasasının değişen dinamiklerini keşfedin.

  Bitcoin İşlem Ücretleri Rekor Seviyelere Ulaştı, Ethereum’u Geçti – Ordinaller BTC Güvenliğini Artırabilir mi?

  Bitcoin işlem ücretlerinin nasıl hızla yükseldiğini, Ordinallerin bu trenddeki rolünü ve Bitcoin'in güvenlik modeli üzerindeki olası etkilerini keşfedin.

  Bitcoin Halving’i Piyasada Volatiliteyi Tetikledi: Talep Artışı Madencilerin Zorluklarıyla Buluşuyor

  Halving sonrası Bitcoin'in izleyeceği yolu etkileyen temel faktörleri keşfedin. Arz şoku potansiyeli, ETF'lerin rolü ve madencilerin karşılaştığı zorluklar hakkında uzman görüşleri edinin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?