Cardano ve LUNA İçin Hedef Seviyeler Nereler?

analiz-17

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Genel kripto para piyasası Bitcoin’in son yükselişleri ile toparlanmaya başladı. Cardano, 2 doların üzerindeki konsolidasyonda sıkışmış durumda bulunuyor. LUNA ise önemli bir direnç seviyesinin üzerinde işlem görüyor.

Kripto para piyasası Bitcoin’in 44.000 dolar seviyelerine doğru bir yükseliş yaşaması ile yeşil işlem görüyor. Boğaların alım baskısını arttırması ile yükselişler yaşansa da BTC hla alçalan takozun içerisinde işlem görüyor. Ancak alçalan takozun üst çizgisinin kırılımı ile Bitcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde 48.000 dolar seviyelerine doğru bir yükselişin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

Cardano Fiyat Analizi

Cardano son 24 saatte %6 artış yaşayarak yazım sırasında 2.10 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin Bitcoin’in istikrarsız fiyat hareketlerine rağmen 2 dolar ana destek seviyesinin altına düşmeyerek yatay konsolide oldu. Bununla birlikte, Cardano’nun geliştirme faaliyetleri de pozitif seyrediyor. Kurucu Charles Hoskinson’a göre Cardano gelecekte ülkeleri yönetebilecek. Buna ek olarak, şu anda akıllı sözleşmeleri destekleyen ağ, sektördeki ayak izini genişletiyor.

Caradno-10.01-1

Göreceli Güç Endeksi orta çizgi seviyelerinde yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın 50 seviyesini aşması ile ADA’nın yatay konsolidasyondan çıkması beklenebilir. MACD histogramında ise yeşil sinyal çubukları gözlemleniyor. Ancak bu da momentumun iyileştiğini gösteriyor. Ek olarak Bitcoin‘in yukarı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi halinde Cardano’nun da yukarı yönlü istikrarlı fiyat hareketleri sergilemesi muhtemel olacaktır.

ADA için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde düşen trend çizgisinin üzerindeki sürdürülebilir kapanışlar ile 2.5 dolar seviyelerine doğru bir yükselişin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır. Ancak 2.5 dolar ana diren seviyesi kritik bir öneme sahiptir. Öyle ki bu seviyenin aşılamaması ile altcoinin yeniden düşüş trendine girmesi muhtemel olacaktır. Ek olarak 50 ve 200 MA’dan da aşağı yönlü tepki alınması muhtemel olacaktır.

LUNA Fiyat Analizi

Terra son 24 saatte %15’e yakın bir yükseliş yaşayarak yazım sırasında 38 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin düşen trend çizgisinin üzerinde yükselerek 33 dolar seviyelerinden 39 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşadı.

LUNA-10.01-1

LUNA için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 39 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin aşılması ile altcoinin 44 dolar seviyelerine doğru bir yükseliş yaşaması muhtemel olacaktır. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi olarak 50 MA bulunuyor. Ancak bu seviyenin kırılımı ile düşen trend çizgisinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

MACD histogramında ise yarım çizginin üzerinde yeşil sinyal çubukları gözlemlendi. Ek olarak bu da altcoin için momentumun pozitif olduğunu gösteriyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster