BNB, NEO ve DASH İçin Yatırımcılar Neyi Beklemeli?

analiz-2

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin ve Ethereum’u takip eden çoğu altcoinde düşüşler dikkat çekti. BNB, grafiğinde konsolide olmaya devam etti ve %4 düşüş yaşadı. NEO da benzer bir fiyat eylemi yansıttı ve %4 düşüş yaşadı. Ek olarak DASH ise %8’e yakın bir değer kaybı yaşadı.

BNB/USDT Fiyat Analizi

Binance Coin, yazım sırasında 410 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 385 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu destek seviyesinin kırılımı ile 330 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Ek olarak BNB için teknik göstergelerde karışık işlem sinyalleri görülüyordu.

BNB-09.17-2

 

MACD histogramında bir ayı geçişi gözlendi. Ek olarak momentumun negatif olduğunu belirten kırmızı sinyal çubukları gözlendi. Göreceli Güç Endeksi 50 denge seviyesinin altına düştü. RSI yazım sırasında 45 seviyelerinde bulunuyordu. Ancak Chaikin Osilatörü pozitif duruyordu. Yarım çizginin üstünde sermaye girişlerinin arttığını belirtiyordu.

Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 434 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin aşılması halinde ise 460 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Ancak yukarı yönlü sert hareketlerde ise 517 dolar seviyelerine doğru bir yükseliş beklenebilir.

NEO/USDT Fiyat Analizi

NEO yazım sırasında 49.5 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde 44 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Düşüşün devam etmesi halinde ise 40 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Teknik göstergeler piyasa üstünlüğünün ayılarda olduğunu belirtiyordu.

NEO-09.17-1

Göreceli Güç Endeksi 50 denge seviyesinin altına düştü. Ek olarak bu alım baskısının azaldığını gösteriyor. Muhteşem Osilatör’de ise yarım çizginin altında kırmızı çubuklar gözlendi. Ancak MACD histogramında ise kısalan kırmızı çubuklar gözlendi. Bu da momentumun arttığını gösteriyordu.

Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 54 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin aşılması halinde 60 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Ancak yukarı yönlü sert fiyat hareketleri için 66 dolar direnç seviyesinin üzerinde sürdürülebilir kapanışlar yapılması gerekir.

DASH/USDT Fiyat Analizi

DASH yazım sırasında 201 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 182 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin altındaki fiyat hareketleri ile 153 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Ek olarak teknik göstergeler piyasa üstünlüğünün ayılarda olduğunu gösteriyordu.

DASH-9.17-1

MACD histogramında ayı geçişi gözlendi. Ek olarak uzayan kırmızı çubuklar momentumunum ayıların lehine olduğunu gösteriyordu. Göreceli Güç Endeksi 50 seviyesinin altında 44 seviyelerinde bulunuyor. Bu da satış baskısının sürdüğünü belirtiyordu. Chaikin Osilatörü ise yarım çizginin üstünde bulunuyordu. Ek olarak bu da sermaye girişlerinin arttığını gösteriyordu.

Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde 235 dolar direnç seviyesinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Bu seviyenin aşılması halinde ise hedef direnç seviye 252 dolar seviyesi olacaktır. Ancak yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinin gerçekleşmesi için 279 dolar direnç seviyesinin aşılması gerekiyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster