Diğer

  Bitcoin Tekrar 46.000 Dolar Seviyesinin Üzerinde!

  Görünüşe göre Bitcoin boğaları düzelme hareketlerinin derinleşmesine izin vermiyorlar. Bitcoin gece de süren düşüşü geri teperek tekrar 46.000 seviyelerinden işlem görüyor. Bu olumlu geri dönüşün 46.500 dolar güçlü direncini aşıp aşamayacağı ise merkat konusu. Çünkü bu seviyenin aşılması sırasıyla 48.000 dolar ve 50.000 dolar seviyelerine yolcuğu başlatabilir.

  Bitcoin Gün Kapanışı Tehlikeli Bir Seviyedeydi!

  Coinotag verilerine göre parite 43.750 seviyelerinde kadar düştü. Ardından gün kapanışı gelmeden yükselmeye başladı. Fakat bu yükselişe rağmen gün kapanışı 200 günlük hareketli ortalamamın altında geldi. Bu kapanış tehlikeli olsa da yükseliş devam etti. Şuan 200 günlük hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.

  Bitcoin-08.13
  Bitcoin günlük grafiği

  Bu düşüşe gelen tepki boğaların 40.000 doların üzerindeki fiyat seviyelerinde kalma gücünü bir kez daha kanıtladı.

  Yasal Tartışmalar Işığında Pozitif Yükseliş!

  Bitcoin için en son güçlenme, giderek artan sayıda senatörün yeni geçirilen altyapı tasarısında kripto para birimiyle ilgili yaşadığı sorunlardı. Bu güçlülük sektöre hakim olamamalarından geliyordu.

  Milletvekilleri, başlangıçta bildirilmeyen tasarının, sektörü dezavantajlı duruma almamak için kripto para biriminin iyileştirilmesi gerektiğini talep etti.

  BTC/USD, tasarının geçişinin son aşamalarında değer kazanmıştı.

  Ayrıca, Arjantin Devlet Başkanı Alberto Fernandez, finansal açıdan sorunlu ülkede Bitcoin’i benimsemeye istekli olduğunu açıkladı.

  Olumlu rüzgarlar tekrar devredeyken yazım sırasında BTC tekrar 46.000 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

  Analistler boğalar için kırılması gereken kesin seviye olarak 47.000 doları gösteriyor. Ancak aşağı yönlü hareketlerde ise kırılmaması gereken seviyeyi 41.000 olarak gösteriyorlar.

  BTC0812.2
  Bitcoin alış ve satış seviyeleri

  Altcoinler de Bitcoin’i Takip Etti!

  Bu arada altcoinlerde Bitcoin’in yükselişini takip etti. Piyasa değeriyle ilk ellinin bir kısmı haftalık kazançlarda %40’ın üzerine çıktı.

  Piyasa değerine göre en büyük altcoin Ethereum, perşembe günü 3.000 dolar desteğini kısa süreliğine kaybetti. Ancak ardından 3.200 dolar seviyelerine geri döndü.

  Altcoin için yukarı yönlü hareketlerde takip edilmesi gereken seviyeler sırasıyla 3.500 dolar ve 3.700 dolar seviyeleri. Ancak bu seviyelerin aşılması Ethereum için tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.400 dolara doğru bir yolculuk başlatabilir.

  Ayrıca genel kripto para piyasa değeri ise mayıs çöküşünden bu yana ilk defa 2 trilyon değere ulaştı. Ek olarak BTC hakimiyeti ise %45 seviyelerinde bulunuyor.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Kripto Piyasası Borsalardaki Yükselişi Takip Ediyor: Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Öncülüğünde Yükseliş

  Kripto piyasası, geleneksel piyasalardaki iyimserlikle birlikte kayda değer bir yükseliş yaşıyor. S&P 500 ile korelasyon, Bitcoin ETF'lerinin rolü ve yükseliş eğilimine işaret eden teknik göstergeler hakkında detaylı bilgi edinin.

  Mt. Gox Ödeme Güncellemeleri: Bitcoin (BTC) ve Gerçek Para Ödemeleri Yakında

  Mt. Gox yetkili kuruluşu, Bitcoin ve gerçek para tazminatları için beklentileri yükselten ödeme takvimini güncelledi. Muhtemel ödeme tutarları, ödeme yöntemleri ve bunun alacaklılar için ne anlama geldiği hakkındaki en son gelişmeleri öğrenin.

  Bitcoin Halving Kripto İlgisini Yeniledi: Uzmanlar Fiyat Etkisi ve Sektör Büyümesi Üzerine Tartışıyor

  Bitcoin halving'in kripto para yatırımlarına bakışı nasıl şekillendirdiğini keşfedin. Olayın BTC fiyatı, sektörün büyümesi ve kod odaklı tasarımın rolü üzerindeki olası etkisine dair uzman görüşleri bu makalede.

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?