Diğer
  Ana SayfaHaberBinance ve FTX Tartışmaları Nasıl Başladı, Gelişti ve Sona Erdi?

  Binance ve FTX Tartışmaları Nasıl Başladı, Gelişti ve Sona Erdi?

  -

  Binance vs FTX çekişmeleri sürerken, Binance CZ “FTX’i tamamen satın almak istiyoruz.” dedi. Gündemi kaçırdıysan üzülme! İşte detaylar…

  Binance CZ vs FTX SBF: Devlerin Atışması!

  Geçtiğimiz günlerde CO News verileriyle birlikte FTX ve Binance’nin çok ciddi bir şekilde karşı karşıya geldiğine tanıklık ettik. Öyle ki kızışmalar ilk önce CZ’nin agresif tweetleriyle başladı…

  LUNA Benzeri Bir Durum Olabilir!

  Yukarıdaki Tweet ile birlikte bir çok traderin aktif kullandığı kripto para borsası FTX, Binance CEO’su CZ’nin açıklamaları sonrasında Alameda Resarch, Circle (USDC’nin yaratıcı şirketi) gibi önemli isimlerden de destek aldı. Oluşabilecek FTT satış baskısı herkesi korkutuyordu. Ardından..

  Alameda Resarch: Satın, Tüm FTT’lerinizi Alacağız!

  Alameda Resarch’in CEO’su Caroline’den CZ’ye tepki gecikmedi. Satın, hepsini biz seve seve alacağız dedi. Ancak işler pek umulduğu gibi gitmedi…

  Binance’nin FTT Satışları Başladı…

  Whale Alert takipçileri şok bir transferin bildirimi ile karşı karşıya kaldı öyle ki bu transfer boyutu 23 milyon adet FTT’yi içeriyordu ve yaklaşık 600 milyon dolarlık bir transfer söz konusuydu.

  CZ Çok Netti! Boşanmadan Sonra Görüşmek Olmaz Dedi!

  CZ yukarıdaki açıklamalarının ardından birbiri ardında satışlar geldi ve Alameda Research son 24 saat içerisinde FTX borsasına toplam 257 milyon dolar gönderdi. Son 7 gün içerisinde FTX borsasından 292 milyon dolarlık stabil coin çıkışı oldu.

  SBF’den CZ’ye Barış Eli Uzatıldı!

  “Bir rakip asılsız söylentilerle peşimize düşmeye çalışıyor. FTX’te sorun yok. Varlıklar iyi. Müşteri varlıklarına (hazinelere bile) yatırım yapmayız. Tüm para çekme işlemlerini gerçekleştirdik ve işlemeye devam edeceğiz.” dedi SBF.

  Ardından CZ’yi birlikte çalışmaya çağırdı.

  “Müşteri varlıklarını koruma konusunda uzun bir geçmişe sahibiz ve bu bugün de geçerliliğini koruyor. Ekosistem için birlikte çalışabilirsek çok sevinirim CZ.” -SBF

  CZ’den de Olumlu Tweet Geldi!

  “Medya ve bazı insanlar bunu kavga olarak yansıtmaya çalıştı. Hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm ama enerjimi savaşarak değil inşa etmek için harcıyorum.” -CZ

  Her şey güzel gidiyordu ancak FTX’te problemler oluşmaya başladı…

  Tüm ilgi FTX’teydi ve birden tüm çekimler açıldı ancak problemlerin devamı çok uzun sürmedi… Süreç bu şekilde sıcaklığını korurken FTX’in battığı dedikoduları dönüp duruyordu. Başta CO News severler olmak üzere SBF’nin bu şekilde köşeye sıkıştırılması oldukça üzücü bir konuydu.

  FTX Resmi Bir Açıklama Hazırlıyor!

  Bir dakika, bu da ne demek şimdi diye söylenirken çok geçmeden ilgili açıklama yayına alındı! Açıklama SBF’nin kendisinden geldi!

  FTX ve Binance’nin birlikte çalıştığı bir dünya mı? Kripto para severler için daha iyi ne olabilir ki!

  CZ: FTX’i Satın Almak İstiyoruz!

  CZ’nin açıklaması ise biraz daha ciddi bir üslup içeriyordu.

  “Bu öğleden sonra FTX yardımımızı istedi. Ciddi bir likidite problemi varmış. Kullanıcıları korumak için bağlayıcı olmayan bir LOI anlaşması imzaladık ve likidite problemlerini çözmek için FTX.com’u satın almak istiyoruz.”  dedi CZ.

  BONUS Do Kown’dan Geldi!

  Kolajımızı beğendiyseniz bizleri sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın. En hızlı kripto para haberciliği için bizleri Twitter, Telegram ve Instagram’dan takip etmeyi unutmayın.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler