Az Bilinen Altcoin Analizleri: C98, REEF ve ACH

Bitcoin-ve-kripto-paralar-forest

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Altcoin piyasası lider kripto para birimi Bitcoin ile yükselişini sürdürüyor. Bu yükselişlerde bazı altcoinler fiyatını katlarken bazıları mütevazi fiyat hareketleri sergilediler. C98 yaklaşık 1 ayda 0.10 dolardan 6.4 dolar seviyelerine kadar yükseldi. ACH 20 gün içinde %600’ün üzerinde yükseldi. Ek olarak REEF ise 1 ay içerisinde %130 civarında bir yükseliş yaşadı.

C98/USDT Fiyat Analizi

Altcoin son 24 saatte %20 yükselerek yazım sırasında 6 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Fakat C98 sadece geçtiğimiz hafta 1.5 dolar seviyelerinden işlem görüyordu. Dikkat çekici altcoin işleme girdiği geçen aydan bu yana %7.000 artış yaşadı.

c98-altcoin

C98 için ilk önemli destek seviyesi 5 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak düşüşün devamı halinde ise 3.5 dolar desteği önemli bir rol oynayacaktır. Yukarı yönlü hareketlerde ise ilk direnç seviyesi 8.6 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu direncin aşılması halinde ise sert yükselişler ile 11 dolar seviyeleri hedef haline gelecektir.

Göreceli güç endeksi aşırı alım bölgesinde sonra yönünü aşağıya doğru vermiş gözüküyor. MACD histogramında kısalan yeşil çubuklar gözlendi. Ek olarak Stokastik RSI ise aşırı alım bölgesinden satışa geçmiş gözüküyor. Altcoin için tüm bunlar göz önüne alındığında bir düzeltmenin yaşanabileceği aşikar.

REEF/USDT Fiyat Analizi

REEF son 24 saatte %2 düşerek yazım sırasında 0.022 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ek olarak altcoin için ilk destek seviyesi 0.019 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin kırılımı ile güçlü destek seviyesi olan 0.16 dolar seviyelerine doğru bir dalgalanma gözlenebilir.

reef

Yukarı yönlü hareketlerde REEF için ilk güçlü direnç seviyesi 0.03 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin aşılması halinde ise 0.035 dolar direnci hedef haline gelecektir.

Göreceli güç endeksi 50 seviyelerine yaklaştıktan sonra yönünü yukarı doğru çevirmiş gözüküyor. Fakat MACD histogramında ise kısalan yeşil çubuklar gözlendi. Ek olarak Stokastik RSI yönünü aşağı doğru vermiş gözüküyor. Tüm bunlar göz önüne alınırsa altcoinin bir karar aşamasında olduğu söylenebilir.

ACH/USDT Altcoin Fiyat Analizi

ACH son 1 haftada yaklaşık olarak %120’lik fiyat artışı yaşadı. Ancak altcoin ağustos ayı başında %1300’lük bir yükseliş sağlamıştı. Altcoin o zamandan bu yana bir düzeltme yaşadı. Yazım sırasında 0.105 dolar seviyelerinden işlem gören altcoin için ilk destek seviyesi 0.9 dolar sevilerinde bulunuyor. Bu desteğin kırılımı halinde ise 0.8 dolar seviyeleri hedef haline gelecektir.

ach

Altcoinin yukarı yönlü hareketleri sırasında takip edilmesi gereken ilk direnç seviyesi 0.135 dolar seviyesidir. Bu direncin kırılımı ile hedef 0.159 dolar direnç seviyesi olacaktır.

Göreceli güç endeksi 50 denge seviyesinin altında bulunuyor. MACD ise hstogramında kırmızı çubuklar gösteriyor. Ek olarak Stokastik RSI aşırı satış bölgesinde bulunuyor. Tüm bunlar göz önüne alındığında altcoin olumsuz bir tablo çiziyor. Fakat lider kripto para birimini Bitcoin‘in çoğu zaman altcoin fiyat hareketlerinde öncülük yaptığı unutulmamalıdır. Bu yüzden olumsuz göstergeler pozitife dönebilir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster