Bilinmeyen Altcoin Fiyat Analizleri: AUDIO, MBOX ve OXT

altcoinler-freshblue-2

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Altcoin piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde yükselişine düzeltmelerle devam ediyor. AUDIO son 24 saatte 2.5 düşüşle 2.65 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ancak MBOX son 24 saatte dikkat çekici bir yükseliş yaşadı ve %75 yükselişle 7.2 dolar seviyelerinden işlem görüyor. OXT ise son 24 saatte %1.5’lik düşüşle 0.4 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Çoğu altcoin Bitcoin’in son 24 satteki düzeltmesine uyarak düzeltme yaşadı. Fakat bazı altcoinler Bitcoin korelasyonunu kırarak dikkat çekici yükselişler yaşadı.

AUDIO/USDT Fiyat Analizi

AUDIO son 1 ayda yaklaşık olarak %415’lik bir yükseliş kaydetti. Altcoin bu yükseliş ardından son 1 haftadır düzeltme geçiriyor. Ek olarak son 1 haftada yaklaşık %35’lik bir düşüş yaşayan altcoin önemli destek seviyesine gelmiş bulunuyor.

audio

AUDIO yazım sırasında 2.6 dolar seviyesindeki destek seviyesinde bulunuyor. Bu desteğin kırılımı altcoini 2 dolar seviyelerindeki bir sonraki desteğine düşürebilir. Fakat 2.6 dolar seviyesinden alınacak yukarı yönlü tepki altcoinin 3.5 dolar seviyelerindeki direnç noktasına tekrar test etmesini sağlayabilir.

Göreceli güç endeksi 58 seviyelerinde bulunuyor. MACD histogramında ise kısalan yeşil çubuklar gözlendi. Bu da altcoin için yeni bir satış dalgasının gelebileceğini gösteriyor. Fakat Stokastık RSI aşırı satış bölgesine doğru ilerliyor. Bu da önümüzdeki günlerde altcoinin tekrar yükselişe geçebileceğini gösteriyor.

MBOX/USDT Fiyat Analizi

MBOX gece kapanışından sonra yükselişe başladı. Altcoin 12 saat içinde yaklaşık %85’lik bir fiyat artışı sağladı. Altcoin için öncelikli fiyat hedefi 9.75 dolar seviyeleri olarak görülüyor. Boğa bayrağı görülen grafikte 9.75 dolar hedefinin gelebilmesi için ilk destek seviyesi olan 7 dolar seviyesinin kırılmaması gerekiyor. Çünkü bu seviyenin kırılımı ile düşüş derinleşebilir.

mbox

Göreceli güç endeksi yönünü tekrar yukarıya doğru vermiş gözüküyor. MACD ise histogramında yeşil çubuklar sergilemeye devam ediyor. Fakat Stokastik RSI boğadan ayıya dönüyor gözüküyor. Tüm bunlar göz önüne alındığında altcoinin kritik bir karar aşamasında olduğu söylenebilir.

Altcoin için ilk destek seviyesi 7 dolar seviyesinde bulunurken bir sonraki destek seviyesi 6.3 dolar seviyelerinde bulunuyor. Fakat yukarı yönlü hareketlerde ise ilk direnç seviyesi 9.75 dolar seviyeleri olacaktır. Bu seviyenin aşılması halinde ise hedef 11 dolar seviyesi olacaktır.

OXT/USDT Altcoin Fiyat Analizi

OXT son 1 ayda yaklaşık olarak %130’luk bir fiyat artışı yaşadı. Ancak altcoin son 24 saatte %1.5’lik bir düşüş sergilerken yazım sırasında 0.4 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Aşağı yönlü hareketlerde ilk destek seviyesi 0.36 dolar seviyelerinde olacaktır. Bu seviyenin kırılımı durumunda ise 0.27 dolar seviyeleri hedef olacaktır.

OXT-ALTCOIN-

Ek olarak yukarı yönlü hareketlerde takip edilmesi gereken ilk direnç seviyesi 0.51 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin aşılması halinde ise 0.6 dolar seviyelerine denk gelen düşen trend çizgisine bir test gerçekleşebilir.

Göreceli güç endeksi 56 seviyelerinde bulunuyor. MACD ise histogramında kısalan yeşil çubuklar gösterdi. Stokastik RSI ise aşırı satış bölgesine doğru hareket ediyor gibi görünüyor. Tüm bunlar göz önüne alındığında altcoinde satış baskısınn devam ettiği gözlenebilir. Fakat lider kripto para birimi Bitcoin‘in fiyat hareketleri ile trendin tersine dönebileceği unutulmamalıdır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster