Diğer

  Altcoin Fiyat Analizi: LUNA’nın Boğa Koşusu Bitti mi?

  Altcoin sezonu bu şekilde başlamamış olsa da; Cardano, Avalanche ve Solana gibi altcoinler de dahil olmak üzere çoğu altcoin boğa rallisine çoktan başladılar . Öte yandan; XRP, Litecoin ve Chainlink gibi kripto paralar ETH’nin yükselişini bekliyor olabilirler.

  TERRA platformunun yerel tokenı LUNA ise bir ay içinde %375’lik bir yükseliş kaydetti. Altcoin iki gün önce 34.75 dolar ATH seviyesinden işlem görüyordu. Ancak yazım sırasında LUNA ATH’sinden %20 düşük seviyede 27 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Bu da ihtiyaç duyulan düzeltmenin gerçekleştiğini gösteriyor.

  LUNA’nın Rallisini Ne Sürdürdü?

  Terra bir PoS blok zinciridir. LUNA ise tüm ağı güvence altına alan bir belirteç görevi görür. LUNA ayrıca yerel stablecoin olan TerraUSD verilmesinde de kullanılır.

  TUSD ve LUNA benzersiz bir ilişkiyi paylaşıyor. TUSD’a olan talep paralel olarak LUNA’ya olan talebi de artırıyor. İlginç bir şekilde sadece ikincisi yakıldığında, ilki basılabilir. Yukarıda belirtilen mekanizma LUNA üzerinde deflasyonist bir etkiye sahiptir. Bu da altcoinin son zamanlarda oldukça yüksek işlem fiyatlarını korumasına yardımcı olmuştur.

  TUSD şu anda ekosistemdeki en hızlı büyüyen stablecoinlerden biridir. Piyasa değeri bu yılın başından bu yana on kattan fazla arttı. Bu yılın başlarında bu TUSD ölçümü 182,42 milyon dolar olarak gerçekleşti.

  Bununla birlikte, son sekiz ay içinde TUSD ana popülerlik kazanmayı başardı. Aynı zamanda CMC’nin stablecoin sıralama grafiğinde daha yükseğe tırmanmayı başardı. Yazım sırasında TUSD, 2,31 milyar doların üzerinde piyasa değeriyle beşinci en büyük stablecoin oldu.

  Altcoin-luna1-08.26

  Ayrıca, Terra’nın Columbus-5 güncellemesi 9 Eylül’de gerçekleşecek. Terra ekosisteminin merakla beklenen ana ağ güncellemesi sistemin tokenomisini basitleştirecek ve entegrasyonlara da yardımcı olacaktır.

  Güncellemenin Etkisi Nasıl Olacak?

  Güncelleme sonrası büyük miktarda LUNA yakımının gerçekleşmesi bekleniyor. Ek olarak yakım işlemi LUNA-TUSD takasını çok daha verimli hale getirecektir.

  Güncellemeden sonra Terra ekosistemi Polkadot, Cosmos ve Solana gibi zincirler arası varlıklara da destek sağlayabilecektir. Güncelleme diğer protokol ve dApp’lerin entegrasyonuna da zemin hazırlayacak.

  Luna2-08.26

  Altcoin İçin Boğa Metrikleri Daha da Boğa Oldu!

  LUNA’nın sosyal ve pazar aktivitesi şimdiden yükselmeye başladı. Aslında, ekosistemde başka hiçbir altcoin son zamanlarda LUNA’dan daha iyi performans sağlayamadı.

  Ayrıca, Santiment’in grafiğinden de görüleceği üzere kriptonun işlem hacmi yükselişte. Aynı şey yazım sırasında 1,8 milyar dolarlık bir değeri yansıtıyor. LUNA’nın sosyal hakimiyeti de %0.7-1 civarında salınırken görüldü.

  Altcoinin gelişim yönü ve zincir üzerindeki ölçümleri, düzeltmelere rağmen boğa resmi çizdi. Bununla birlikte, LUNA’nın daha yüksek işlem hedeflerine ulaşması için kısa vadede birkaç direnci aşması gerekiyor.

  Altcoin için 35 dolar seviyelerinde bir direnç bulunuyor. Ayrıca, LUNA’nın 18 Ağustos’ta yükselen kanalından çıkmasının onaylamasının ardından, fiyatı konsolide oldu.

  Bununla birlikte LUNA sürekli olarak hareketli ortalamaların üzerinde işlem yapabildi. Bu adil bir ölçüde bu boğa işaretiydi. Benimsenme ve yenilik hızlı adımlar atmaya devam ederse, LUNA bu yılın sonuna kadar yeni zirvelere kolayca ulaşabilir. Ek olarak Bitcoin‘in fiyat hareketleri de önemli bir etken olacaktır.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Kripto Piyasası Borsalardaki Yükselişi Takip Ediyor: Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Öncülüğünde Yükseliş

  Kripto piyasası, geleneksel piyasalardaki iyimserlikle birlikte kayda değer bir yükseliş yaşıyor. S&P 500 ile korelasyon, Bitcoin ETF'lerinin rolü ve yükseliş eğilimine işaret eden teknik göstergeler hakkında detaylı bilgi edinin.

  Mt. Gox Ödeme Güncellemeleri: Bitcoin (BTC) ve Gerçek Para Ödemeleri Yakında

  Mt. Gox yetkili kuruluşu, Bitcoin ve gerçek para tazminatları için beklentileri yükselten ödeme takvimini güncelledi. Muhtemel ödeme tutarları, ödeme yöntemleri ve bunun alacaklılar için ne anlama geldiği hakkındaki en son gelişmeleri öğrenin.

  Bitcoin Halving Kripto İlgisini Yeniledi: Uzmanlar Fiyat Etkisi ve Sektör Büyümesi Üzerine Tartışıyor

  Bitcoin halving'in kripto para yatırımlarına bakışı nasıl şekillendirdiğini keşfedin. Olayın BTC fiyatı, sektörün büyümesi ve kod odaklı tasarımın rolü üzerindeki olası etkisine dair uzman görüşleri bu makalede.

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?