Diğer

  Ripple (XRP) Fiyat Analizi ve 20-30 Dolar Potansiyelleri!

  Piyasa değerine göre en büyük altıncı kripto para birimi olan XRP, günlük en düşük seviyesi olan 1.22 dolara kadar geriledikten sonra 1.25 dolar desteğini geri kazandı. Altcoin şu anda 1.50 doların bir sonraki seviye olabileceği 1.35 dolar seviyesindeki direncini aşmak istiyor. Altcoin şu anda günlük en yüksek seviyesi olan 1.30 dolardan %3 düştü. Ancak XRP/BTC çifti önemli bir kırılmanın eşiğinde olduğu için fiyatın daha da yükselmesi bekleniyor.

  XRP-Gunluk-08.24
  XRP/USDT günlük grafiği

  Bir günlük XRP/BTC grafiğinde, altıncı en büyük kripto paranın fiyatı simetrik üçgen oluşturuyordu. Desenin üzerinde bir kırılma ile yükselişini yeni yüksek seviyelere çıkarabilir. Boğa koşusunun ikinci ayağındaki altcoin, fiyatının boğa koşusunun ikinci yarısına doğru %1,000’in üzerinde arttığı 2017’deki boğa momentumunu taklit edebilir.

  XRPBTC
  XRP/BTC grafiği

  XRP İçin Ütopik Hedef Gerçekleşebilir mi?

  Popüler bir kripto analisti 2017 boğa koşusu benzeri bir rallinin çok yakında olduğuna inanıyor. XRP’nin boğa döngüsünün ilk yarısında ATH’sine ulaşamaması olasılıkları daha da gerçekleşebilir kılıyor. Analist, 2017 boğa döngüsü sırasında XRP fiyatının bir ay içinde 0,27 dolardan 3,30 dolara kadar yükseldiğini vurguladı. Analist ayrıca şu açıklamalarda bulundu:

  ”En büyük kazançlar boğa piyasasının son %10’luk kısmında gerçekleşti. XRP’nin 2017’de 0,22 dolardan işlem yaptığını ve bir ay içinde 3,30 dolara kadar çıktığını unutmayın. Tek bir yukarı yönlü hareketi ile 10 kattan fazla yükseldi. Şimdiki zamanda da benzer bir ralli beklenebilir. Önümüzdeki birkaç ay içinde tüm zamanların en yüksek seviyesini kırabilirsek, kolayca gideceğimizi düşünüyorum. Altcoinin 3 ile 5 kata arasında yükselmesi gayet makul bir hedef. Fakat yine de 2017’de 10X’lik bir hareket gerçekleştirdi. Taban seviye olarak 10 dolar seviyelerinde kar almayı düşünüyorum.”

  İlk Olarak ATH’nin Test Edilmesi Gerekiyor

  Analist, XRP’nin önümüzdeki ay içinde ATH’sini yeniden test etmeyi başarabilmesi durumunda, fiyatını kolayca 30 dolara gidebilecek patlayıcı bir fiyat artışı göreceğini öngörüyor. Analist açıklamalarına şöyle devam etti:

  “Aşılması gereken direnç seviyeleri var. Yine, birçok kez söylediğim gibi XRP için hedeflerim, bu boğa döngüsünün sonunda 20 ila 30 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu hedefin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini ise şimdilik altı ay veya bir yıl içinde göreceğiz.”

  Ek olarak genel kripto para piyasasında altcoinlerin hareketleri çoğu zaman Bitcoin ile ilişkilendirilir. Bu yüzden yatırımcıların lider kripto para birimin fiyat hareketlerini de takip etmesi gerekir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Kripto Piyasası Borsalardaki Yükselişi Takip Ediyor: Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Öncülüğünde Yükseliş

  Kripto piyasası, geleneksel piyasalardaki iyimserlikle birlikte kayda değer bir yükseliş yaşıyor. S&P 500 ile korelasyon, Bitcoin ETF'lerinin rolü ve yükseliş eğilimine işaret eden teknik göstergeler hakkında detaylı bilgi edinin.

  Mt. Gox Ödeme Güncellemeleri: Bitcoin (BTC) ve Gerçek Para Ödemeleri Yakında

  Mt. Gox yetkili kuruluşu, Bitcoin ve gerçek para tazminatları için beklentileri yükselten ödeme takvimini güncelledi. Muhtemel ödeme tutarları, ödeme yöntemleri ve bunun alacaklılar için ne anlama geldiği hakkındaki en son gelişmeleri öğrenin.

  Bitcoin Halving Kripto İlgisini Yeniledi: Uzmanlar Fiyat Etkisi ve Sektör Büyümesi Üzerine Tartışıyor

  Bitcoin halving'in kripto para yatırımlarına bakışı nasıl şekillendirdiğini keşfedin. Olayın BTC fiyatı, sektörün büyümesi ve kod odaklı tasarımın rolü üzerindeki olası etkisine dair uzman görüşleri bu makalede.

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?