Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriRipple (XRP) Fiyat Analizi ve 20-30 Dolar Potansiyelleri!

  Ripple (XRP) Fiyat Analizi ve 20-30 Dolar Potansiyelleri!

  -

  Piyasa değerine göre en büyük altıncı kripto para birimi olan XRP, günlük en düşük seviyesi olan 1.22 dolara kadar geriledikten sonra 1.25 dolar desteğini geri kazandı. Altcoin şu anda 1.50 doların bir sonraki seviye olabileceği 1.35 dolar seviyesindeki direncini aşmak istiyor. Altcoin şu anda günlük en yüksek seviyesi olan 1.30 dolardan %3 düştü. Ancak XRP/BTC çifti önemli bir kırılmanın eşiğinde olduğu için fiyatın daha da yükselmesi bekleniyor.

  XRP-Gunluk-08.24
  XRP/USDT günlük grafiği

  Bir günlük XRP/BTC grafiğinde, altıncı en büyük kripto paranın fiyatı simetrik üçgen oluşturuyordu. Desenin üzerinde bir kırılma ile yükselişini yeni yüksek seviyelere çıkarabilir. Boğa koşusunun ikinci ayağındaki altcoin, fiyatının boğa koşusunun ikinci yarısına doğru %1,000’in üzerinde arttığı 2017’deki boğa momentumunu taklit edebilir.

  XRPBTC
  XRP/BTC grafiği

  XRP İçin Ütopik Hedef Gerçekleşebilir mi?

  Popüler bir kripto analisti 2017 boğa koşusu benzeri bir rallinin çok yakında olduğuna inanıyor. XRP’nin boğa döngüsünün ilk yarısında ATH’sine ulaşamaması olasılıkları daha da gerçekleşebilir kılıyor. Analist, 2017 boğa döngüsü sırasında XRP fiyatının bir ay içinde 0,27 dolardan 3,30 dolara kadar yükseldiğini vurguladı. Analist ayrıca şu açıklamalarda bulundu:

  ”En büyük kazançlar boğa piyasasının son %10’luk kısmında gerçekleşti. XRP’nin 2017’de 0,22 dolardan işlem yaptığını ve bir ay içinde 3,30 dolara kadar çıktığını unutmayın. Tek bir yukarı yönlü hareketi ile 10 kattan fazla yükseldi. Şimdiki zamanda da benzer bir ralli beklenebilir. Önümüzdeki birkaç ay içinde tüm zamanların en yüksek seviyesini kırabilirsek, kolayca gideceğimizi düşünüyorum. Altcoinin 3 ile 5 kata arasında yükselmesi gayet makul bir hedef. Fakat yine de 2017’de 10X’lik bir hareket gerçekleştirdi. Taban seviye olarak 10 dolar seviyelerinde kar almayı düşünüyorum.”

  İlk Olarak ATH’nin Test Edilmesi Gerekiyor

  Analist, XRP’nin önümüzdeki ay içinde ATH’sini yeniden test etmeyi başarabilmesi durumunda, fiyatını kolayca 30 dolara gidebilecek patlayıcı bir fiyat artışı göreceğini öngörüyor. Analist açıklamalarına şöyle devam etti:

  “Aşılması gereken direnç seviyeleri var. Yine, birçok kez söylediğim gibi XRP için hedeflerim, bu boğa döngüsünün sonunda 20 ila 30 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu hedefin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini ise şimdilik altı ay veya bir yıl içinde göreceğiz.”

  Ek olarak genel kripto para piyasasında altcoinlerin hareketleri çoğu zaman Bitcoin ile ilişkilendirilir. Bu yüzden yatırımcıların lider kripto para birimin fiyat hareketlerini de takip etmesi gerekir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler