Altcoin Fiyat Analizi: LINK, SUSHI ve BAT İçin Hedef Neresi?

SushiSwap-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Altcoin piyasası Bitcoin’in 50.000 doların üzerinde işlem görmesiyle kademeli olarak yükseldi. LINK %2.2 yükseldi ve 27.77 dolar direnç seviyesinin üzerine çıktı. SUSHI çoğunlukla konsolidasyon belirtileri gösterdi. Buna karşılık BAT %7,1’lik önemli bir yükseliş kaydetti.

LINK/USDT Fiyat Analizi

LINK dünden bu yana grafiğinde %2.2 yükseldi. Altcoin yazım sırasında 28.4 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin geçen hafta 30.37 dolarda tvan yaparken bu ay üçüncü kez 27.77 dolar direncinin üzerine çıktı.

LINK-08.23

LINK teknikleri grafikte pozitif kaldı. Awesome Oscillator, piyasada bir yükseliş trendini belirten yükselen yeşil çubuklar sergiledi. MACD boğasal bir geçit kaydetti. Ek olarak MACD histogramında yeşil çubukların başlangıcını gözlemledi.

Ek olarak Chaikin Para Akışı, sermaye girişlerindeki düşüşe dikkat çekse de boğa bölgesinde kaldı. Aşağı yönlü fiyat hareketi durumunda LINK sırasıyla 27.77 ve 24.30 dolar seviyelerinde destek bulacaktır.

SUSHI/USDT Fiyat Analizi

SUSHI, fiyatların son 24 saatte %1,1 oranında artmasıyla konsolidasyon belirtileri gösterdi. Yazının yazıldığı sırada 13.65 dolardan işlem görüyordu. İlk destek seviyesinden uzak olmasına rağmen, altcoin yaklaşan birkaç işlem seansından daha uzun bir süre mevcut fiyat seviyesinde işlem görmeye devam ederse 12.58 dolar destek hattına geri dönecektir.

SUSHI-ALTCOIN-08.23

Göstergeler, SUSHI için olası bir aşağı yönlü fiyat eylemi sergiledi. Göreceli Güç Endeksi’nin yarım çizginin altına, ayı bölgesine doğru hareket etmesiyle satın alma baskısı düştü. Parabolik SAR’da mum çubuklarının üzerinde görünen noktalı çizgilere sahip bir düşüş trendi gözlendi.

Ek olarak MACD histogramında son birkaç işlem seansında geri çekilen kırmızı çubukları gözlendi. SUSHI, fiyatlarını tersine çevirmeyi başarması durumunda 14.62 dolar direnç seviyesini yeniden test edebilir.

BAT/USDT Altcoin Fiyat Analizi

BAT son 24 saatte %7.1 artış yaşadı. Altcoin geçtiğimiz günlerde 0.819 dolar direnç seviyesinin üzerine çıktı ve güçlenen yükseliş trendi ile en son 27 mayısta dokunduğu 0.9 dolarlık fiyat tavanına yükseldi.

BAT’ın dört saatlik grafiği pozitif fiyat hareketleri sergiledi. Yükseltilmiş yeşil sinyal çubukları Awesome Oscillator’da görüldü. Fakat bu boğa fiyat hareketini vurguluyor. MACD histogramında yeşil çubuklar gözlemledi.

BAT-08.23

Ek olarak Göreceli Güç Endeksi, alım baskısındaki düşüşe rağmen 65’e yakın seyir etti. Bu yüzden fiyatın geri çekilme olasılığı göz ardı edilemez. Ayrıca altcoin için destek seviyeleri 0.819 ve 0.744 dolarda bulunuyor.

Ayrıca altcoin yatırımcılarının Bitcoin‘in fiyat hareketlerini de takip etmeleri gerekir. Lider kripto para birimi yazım sırasında 49.250 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Lider altcoin Ethereum ise 3.315 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster