Altcoin Fiyat Analizi: Chainlink, Sushiswap, Filecoin

Altcoins-1024x576-1-freshblue-1

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Altcoin piyasası, tıpkı daha geniş kripto piyasasının güç kazanması gibi, hemen yükseliş ivmesi kaydetmedi. Chainlink %7 kazanç kaydederken, Sushiwap yatay işlem gördü. Son olarak Filecoin %2.8 yükseldi. Ek olarak 75.56 dolar direnç seviyesini yeniden test etmeye çalışabilir.

LINK/USDT Fiyat Analizi

LINK son 24 saatte %7 değer kazandı. Altcoin yazım sırasında 28.25 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Son 24 saat içindeki en yüksek seviyesi 29.15 dolar seviyesi oldu. Altcoin 29.15 doların üzerine yükselmeye çalıştı. Altcoin sürekli bir yükseliş trendi ile bir hafta içinde üçüncü kez 30.40 dolar seviyesini test edebilir.

link-altcoin-08.21
LINK/USDT 4 saatlik grafiği

Chainlink’in teknikleri boğa gibi kaldı. Göreli Güç Endeksi boğa bölgesinde 60 seviyelerinde kaldı.

Awesome Oscillator yeşil sinyal çubuklarını kaydetti. MACD de histogramında yeşil çubuklar belirtti. Ancak geri çekilmeler meydana geldi. Aşağı yönlü hareketlerde ise ilk destek seviyeleri 26 ve 24 dolar seviyelerinde bulunuyor.

SUSHI/USDT Fiyat Analizi

Sushiswap, yataya bağlı fiyat eylemine tanık olduğu için yönsüz hareketi kaydetti. Altcoin 13.90 ile 14.62 dolar arasında konsolide oldu. Altcoin yukarı yönlü hareketlerinde ilk olarak 14.6 dolar direnç seviyesini yeniden test etmeye çalışabilir.

sushi-08.21
SUSHI/USDT 4 saatlik grafiği

Altcoin için göstergeler karışık sinyaller verdi. Awesome Oscillator, ayı fiyat eyleminin olasılıklarının altını çizen kırmızı sinyal çubukları sergiledi. Buna bağlı olarak MACD, ayı geçişine yaklaşırken histogramında azalan yeşil çubuklar kaydetti.

Bir sonraki destek seviyeleri 12.58 ve 11.17 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ek olarak Bollinger Bantları genişledi. Bu da piyasa volatilitesinde bir yükselişin altını çizdi.

FIL/USDT Altcoin Fiyat Analizi

FIL %2.8 yükseldi ve 73.8 dolardan işlem görüyordu. Ayrıca konsolidasyon belirtileri gösterdi. Yukarı yönlü hareket ile konsolidasyonun kırılması durumunda altcoin 75.56 doları yeniden test edebilir. Göstergeler ise genel olarak boğa sinyalleri ürettiler.

fil-08.21
FIL/USDT 4 saatlik grafiği

Awesome Oscillator, boğa fiyat ivmesinin başlangıcıyla birlikte bir satın alma sinyaline dikkat çekti. MACD ayrıca histogramında yeşil çubuklar tasvir etti.

Chaikin Money Flow, sermaye girişlerinde artış kaydettikten sonra pozitif fiyat bölgesinde yarı çizginin üzerinde durdu. Filecoin konsolidasyonunu kırdıktan sonra aşağı yönlü hareket ederse destek seviyeleri 70.01 dolar ve 63.90 dolar seviyelerinde bulunuyor.

Ek olarak genel kripto para piyasası Bitcoin ile hareket ettiğinden dolayı yatırımcıların Bitcoin fiyat hareketlerine de dikkat etmesi gerekir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster