Diğer

  Altcoin Fiyat Analizi: Chainlink, Sushiswap, Filecoin

  Altcoin piyasası, tıpkı daha geniş kripto piyasasının güç kazanması gibi, hemen yükseliş ivmesi kaydetmedi. Chainlink %7 kazanç kaydederken, Sushiwap yatay işlem gördü. Son olarak Filecoin %2.8 yükseldi. Ek olarak 75.56 dolar direnç seviyesini yeniden test etmeye çalışabilir.

  LINK/USDT Fiyat Analizi

  LINK son 24 saatte %7 değer kazandı. Altcoin yazım sırasında 28.25 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Son 24 saat içindeki en yüksek seviyesi 29.15 dolar seviyesi oldu. Altcoin 29.15 doların üzerine yükselmeye çalıştı. Altcoin sürekli bir yükseliş trendi ile bir hafta içinde üçüncü kez 30.40 dolar seviyesini test edebilir.

  link-altcoin-08.21
  LINK/USDT 4 saatlik grafiği

  Chainlink’in teknikleri boğa gibi kaldı. Göreli Güç Endeksi boğa bölgesinde 60 seviyelerinde kaldı.

  Awesome Oscillator yeşil sinyal çubuklarını kaydetti. MACD de histogramında yeşil çubuklar belirtti. Ancak geri çekilmeler meydana geldi. Aşağı yönlü hareketlerde ise ilk destek seviyeleri 26 ve 24 dolar seviyelerinde bulunuyor.

  SUSHI/USDT Fiyat Analizi

  Sushiswap, yataya bağlı fiyat eylemine tanık olduğu için yönsüz hareketi kaydetti. Altcoin 13.90 ile 14.62 dolar arasında konsolide oldu. Altcoin yukarı yönlü hareketlerinde ilk olarak 14.6 dolar direnç seviyesini yeniden test etmeye çalışabilir.

  sushi-08.21
  SUSHI/USDT 4 saatlik grafiği

  Altcoin için göstergeler karışık sinyaller verdi. Awesome Oscillator, ayı fiyat eyleminin olasılıklarının altını çizen kırmızı sinyal çubukları sergiledi. Buna bağlı olarak MACD, ayı geçişine yaklaşırken histogramında azalan yeşil çubuklar kaydetti.

  Bir sonraki destek seviyeleri 12.58 ve 11.17 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ek olarak Bollinger Bantları genişledi. Bu da piyasa volatilitesinde bir yükselişin altını çizdi.

  FIL/USDT Altcoin Fiyat Analizi

  FIL %2.8 yükseldi ve 73.8 dolardan işlem görüyordu. Ayrıca konsolidasyon belirtileri gösterdi. Yukarı yönlü hareket ile konsolidasyonun kırılması durumunda altcoin 75.56 doları yeniden test edebilir. Göstergeler ise genel olarak boğa sinyalleri ürettiler.

  fil-08.21
  FIL/USDT 4 saatlik grafiği

  Awesome Oscillator, boğa fiyat ivmesinin başlangıcıyla birlikte bir satın alma sinyaline dikkat çekti. MACD ayrıca histogramında yeşil çubuklar tasvir etti.

  Chaikin Money Flow, sermaye girişlerinde artış kaydettikten sonra pozitif fiyat bölgesinde yarı çizginin üzerinde durdu. Filecoin konsolidasyonunu kırdıktan sonra aşağı yönlü hareket ederse destek seviyeleri 70.01 dolar ve 63.90 dolar seviyelerinde bulunuyor.

  Ek olarak genel kripto para piyasası Bitcoin ile hareket ettiğinden dolayı yatırımcıların Bitcoin fiyat hareketlerine de dikkat etmesi gerekir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Kripto Piyasası Borsalardaki Yükselişi Takip Ediyor: Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Öncülüğünde Yükseliş

  Kripto piyasası, geleneksel piyasalardaki iyimserlikle birlikte kayda değer bir yükseliş yaşıyor. S&P 500 ile korelasyon, Bitcoin ETF'lerinin rolü ve yükseliş eğilimine işaret eden teknik göstergeler hakkında detaylı bilgi edinin.

  Mt. Gox Ödeme Güncellemeleri: Bitcoin (BTC) ve Gerçek Para Ödemeleri Yakında

  Mt. Gox yetkili kuruluşu, Bitcoin ve gerçek para tazminatları için beklentileri yükselten ödeme takvimini güncelledi. Muhtemel ödeme tutarları, ödeme yöntemleri ve bunun alacaklılar için ne anlama geldiği hakkındaki en son gelişmeleri öğrenin.

  Bitcoin Halving Kripto İlgisini Yeniledi: Uzmanlar Fiyat Etkisi ve Sektör Büyümesi Üzerine Tartışıyor

  Bitcoin halving'in kripto para yatırımlarına bakışı nasıl şekillendirdiğini keşfedin. Olayın BTC fiyatı, sektörün büyümesi ve kod odaklı tasarımın rolü üzerindeki olası etkisine dair uzman görüşleri bu makalede.

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?