Altcoin Analizi: Harmony (ONE), HBAR, Arweave (AR)

analiz-17

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Altcoin piyasası Bitcoin’e rağmen toparlanma belirtileri gösteriyor. ONE son 48 saatte %60’dan fazla yükselirken HBAR %50 yükseldi. Ek olarak AR ise %60 yükselerek yatırımcıların dikkatini çekti.

ONE/USDT Fiyat Analizi

Harmony yazım sırasında 0.16 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin için aşağı yönlü hareketlerde ilk destek seviyesi 0.136 dolar seviyesinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin aşağı yönlü kırılımı ile 0.12 dolar ana destek seviyesi test edilebilir. ONE yazım sırasında 0.16 dolar direnç seviyesinde bulunuyor. Ek olarak bu seviyenin üzerindeki kapanışlar ile 0.19 dolar direnç seviyesi hedef haline gelecektir.

one-altcoin-09.09

Göreceli Güç Endeksi 66 seviyelerinden yönünü aşağı vermiş gözüküyor. RSI’ın yönünü yukarı vermesi ve 70 seviyelerinin üzerine çıkması halinde aşırı alım baskısı ile sert yükselişler gerçekleşebilir. Ek olarak Chaikin Osilatörü denge seviyesinin altında bulunuyor. Bu da altcoin için hacmin düşük olduğunu gösteriyor. Parabolik Sar ise mum çubuklarının altında noktalar gösterdi. Bu da Harmony2nin yükseliş trendinde olduğunu gösteriyor.

HBAR/USDT Fiyat Analizi

Hedera Hashgraph yazım sırasında 0.32 dolar seviyelerinden işlem görüyor. HBAR için aşağı yönlü hareketlerde ilk destek seviyesi 0.28 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin altındaki kapanışlar ile 0.25 dolar seviyeleri test edilebilir. Ek olarak yukarı yönlü hareketlerde ise 0.34 dolar seviyeleri test edilebilir. Bu seviyenin üzerindeki kapanışlar ile hedef 0.4 dolar direnç seviyesi test edilebilir.

hbar-altcoin-09.09-

Göreceli Güç Endeksi yönünü aşağı vermiş biçimde ve 53 seviyelerinde bulunuyor. Ancak 50 denge seviyesinden tepki alınmaması halinde altcoin için ayılar piyasa üstünlüğünü geri alabilirler. Ek olarak Parabolik SAR altcoinin yükseliş trendinde olduğunu belirtiyor. Chaikin Osilatörü yönünü aşağı vermişi biçimde denge seviyesinde bulunuyor. Bu hacmin giderek azaldığını belirtiyor.

AR/USDT Altcoin Fiyat Analizi

Arweave yazım sırasında 58 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin için aşağı yönlü hareketlerde ilk destek seviyesi 56.7 dolar seviyesinde bulunuyor. Ancak bu ara destek seviyesinin kırılımı halinde 49 dolar destek seviyesi test edilebilir. Yukarı yönlü hareketlerde ise güçlü bir direnç bulunuyor. Ek olarak altcoin 64-66 dolar direnç bölgesini bir kaç kez test etmesine rağmen kıramadı. Bu seviyenin aşılması ve üzerinde kalıcılık sağlanması halinde yukarı yönlü sert hareketler ile 90 dolar seviyeleri test edilebilir.

ar-altcoin-09.09

Göreceli Güç Endeksi 60 seviyelerinde bulunuyor. Bu da altcoin için yükseliş momentumunun devam ettiğini gösteriyor. Ek olarak Parabolik SAR ise mum çubuklarının altında noktalar gösterdi. Bu da altcoinin yükseliş trendinde olduğunu gösteriyor. Ancak Chaikin Osilatörü ise denge seviyesinde bulunuyor. Bu da hacmin alış-satış yönünde nötr olduğunu gösteriyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster