AKITA INU Fiyat Analizi: Yükseliş Sonlandı mı?

analiz-6

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Genel kripto para piyasası son 1 aydır mem-coinlerin yukarı yönlü sert fiyat hareketlerine şahit oluyor. Bu altcoinlerin çoğu fiyatlarını katlarken diğer çoğu altcoinde belirgin bir yükseliş yaşanmadı. AKITA INU son 1 ayda %900’den fazla bir fiyat artışı yaşadı. Ancak altcoin için yükselişlerin sonlanmış olabilme ihtimali var. Çünkü teknik göstergelerdeki negatif durum ve mevcut düşen trend oluşumu aşağı yönlü fiyat hareketlerinin başlangıcı olabilir.

AKITA INU İçin Net Bir Trend Yok!

AKITA-INU-11.2-1

AKITA yazım sırasında 0.0000048 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin yaklaşık bir ay önce eğimi az olan yükselen bir paralel kanal içerisinde işlem görüyordu. Ancak bu paralel kanalın üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması ile yukarı yönlü sert fiyat hareketleri sergileyen altcoin 0.0000068 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşadı.

Altcoinin grafiğinde bir simetrik üçgen oluşumu gözlemleniyor. Bu da AKITA için mevcut durumun net bir trend yönü belirlemede kullanılabileceğini gösteriyor. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde simetrik üçgenin alt çizgisinin kırılmaması halinde hem düşüş senaryoları aktif olmayacaktır hem de yükselen trend yapısı bozulmayacaktır. Ek olarak böyle bir durumda AKITA için yeni yükselişlerin başlayabileceği düşünülebilir. Ancak aksi bir durumda son bir aydaki yükselişlerin çoğu yerini düşüşlere bırakabilir. Bu yüzden yatırımcıların işlem açarken dikkatli olmaları gereklidir.

AKITA için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye simetrik üçgenin üst çizgisi olacaktır. Ancak bu trend çizgisinin aşılması ile birlikte 0.0000062 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

AKITA İçin Teknikler Negatif Gözüküyor!

AKITA-INU-11.2-2

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin hemen altında yatay seyrediyor. RSI’ın tekrardan yarım çizgi üzerine çıkması altcoin için pozitif olacaktır. Ek olarak RSI’ın tekrardan aşırı alım bölgesine gitmesi ile birlikte AKITA için yukarı yönlü sert fiyat hareketleri aktif olabilir. MACD histogramında yarım çizgi altında kırmızı sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun negatif olduğunu göstermektedir.

AKITA INU için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye simetrik üçgenin alt çizgisinin test edilmesi olacaktır. Ancak bu trend çizgisinin kırılımı ile 0.0000043 dolar seviyelerine doğru bir düşüş gerçekleşebilir. Ek olarak 0.0000043 dolar destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması durumunda 0.0000034 dolar kritik destek seviyesi test edilebilir.

AKITA INU İçin Önemli Seviyeler Nereler?

Önemli Direnç Seviyesi

Önemli Destek Seviyesi 

Kritik Destek Seviyesi

0.0000062

0.0000043

0.0000034

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster