FLOKI Token Teknik Analiz – Memecoin Dalgası Bitti Mi?

flokicoin-14

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Son zamanlarda yaşadığımız Memecoin yükseliş dalgası tüm kripto piyasasını şaşırttı! Yükselişten kendi payını alan Floki Token için son durumlar ne? 3 gün içerisinde %500 artış gösteren Floki Token için kısa vade alıcılı bölgeler hangi seviyeler? Beraber grafikler ile inceleyelim.

FLOKI Token Genel Görünüm (4 Saatlik Grafik)

Floki 4h

Floki Token’in 4 saatlik görünümüne baktığımızda yaklaşık 3 günde müthiş bir yükseliş sergilediğini görmekteyiz. Yükseliş dalgası dip seviyeden hesaplandığında %517 oranında olup, bu hareketi ise çok kısa zamanda yapmış gözüküyor Floki Token.

Bu duruma açıklama getirmek istersek son zamanlarda Shiba, Doge gibi memecoinlerin FOMO etkisiyle sert yükselişlerini söyleyebiliriz. Bu hype dalgası nereye kadar sürebilir ve Floki Token’e etki edebilir mi?

Bu soruların cevabı tam olarak alınamayacak olsa da yükseliş dalgasının henüz bittiğini söyleyemeyiz. Genelde bu hareketlerin zaman zaman ortaya çıkıp sert hareketlerden sonra uzun süre de sessizliğe büründüğünü söylemeliyiz. Bu yüzden memecoinlere yapılacak ufak çaplı yatırımlar iyi bir getiri sağlayabilir fakat oldukça riskli olduğunu da belirtmeliyiz.

FLOKI Token Kısa Vade Analiz (1 Saatlik Grafik)

Floki 1s

Daha yakın zaman dilimine indiğimizde fiyatın anlık olarak bir destek bölgesinde bulunduğunu görüyoruz. Bu destek bölgesi fiyat için önemli bir yere sahip diyebiliriz. Kısa vadede alınan tepkiye bakılırsa düzeltmenin burada bitebileceğini de düşünebiliriz. Olası alıcılı bölgesi olmasının yanı sıra, olası bir bölge kırılımında ise fiyat diğer destekleri test etmek isteyebilir.

Grafiğin önünde önemli bir direnç bölgesi bulunmakta. Bu direnç bölgesi majör konumda olup, olası kırılımında fiyatı rahatlatacaktır diyebiliriz. Fiyatın önündeki diğer direnç seviyeleri minör yapıda olup geçilmesi daha kolay olacaktır diye yorumlayabiliriz. Fiyatın, yükselişini devam ettireceğinin en büyük sinyali ise tepe seviyesinin aşılımı ile gelecektir.

FLOKI Token Destek ve Dirençler

Zayıf Direnç $0.0003
Zayıf Direnç $0.000251
Güçlü Direnç $0.00022 – $0.000203
Güçlü Destek $0.000176 – $0.000163

Lütfen kendi riskinizi yönetin!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster