Dogecoin ve KISHU INU İçin Hedef Seviyeler Nereler!

analiz-12

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Genel kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde fiyat artışı yaşamaya devam ediyorlar. SHIB son 1 ayda %1.100’e yakın bir fiyat artışı yaşadı. Dogecoin’in rakibi olarak görülen altcoinin fiyatı katlayarak artarken DOGE yatırımcıları benzer bir fiyat artışı beklentisine girdiler. Dogecoin 5 gün önce %60’lık bir yükseliş yaşadı. Ancak bu yükselişin ardından artan satış baskısı ile DOGE tekrardan düşüşe geçti. Ek olarak KISHU INU de dikkat çekici yükselişler yaşayan altcoinlerin arasında yer alıyor. KISHU ise son 1 ayda %2.000’e yakın bir fiyat artışı yaşadı.

Dogecoin Fiyat Analizi

Dogecoin-11.1-1

Dogecoin yazım sırasında 0.27 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoinin grafiğinde bir yükselen trend oluşumu gözleniyor. Ancak bu yükselen trend oluşumu simetrik üçgenin alt çizgisinin devamı olarak seyrediyor.

Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 0.26 dolar seviyelerinde yer alıyor. Bu destek seviyesinin kırılımı ile birlikte yükselen trend çizgisinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Ancak yükselen trend çizgisinin kırılımı ile 0.22 dolara ana destek seviyesi test edilecektir.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizgi seviyelerinde yatay seyrediyor. RSI’ın tekrardan yarım çizginin üzerine çıkması ile birlikte altcoin için fiyat toparlanmaları mümkün olabilir. Ek olarak MACD histogramında kısalan kırmızı sinyal çubukları gözlemleniyor. Ancak bu da altcoin için momentumun iyileşmeye başladığını göstermektedir.

DOGE için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.3 dolar seviyesi olacaktır. Ek olarak bu direnç seviyesinin aşılması ile birlikte 0.34 dolar seviyeleri hedef seviye olacaktır.

Dogecoin İçin Kritik Seviyeler Nereler?

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

Kritik Direnç Seviyesi

0.26

0.30

0.34

KISHU INU Fiyat Analizi

KISHU yazım sırasında 0.000000007 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ek olarak altcoinin grafiğinde bir simetrik üçgen oluşumu gözlemleniyor. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde 0.0000000075 dolar ara direnç seviyesinin aşılması ile birlikte simetrik üçgenin üst çizgisinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

Kishu-Inu-11.1-1

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında yatay seyrediyor. RSI’ın tekrardan yarım çizginin üzerine yükselmesi ile birlikte altcoinin fiyatında toparlanmalar gözlemlenebilir. Ek olarak MACD histogramında yarım çizgi altında sinyal çubukları gözlemleniyor. Ancak bu da altcoin için momentumun negatif olduğunu göstermektedir.

KISHU için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye simetrik üçgenin alt çizgisi olacaktır. Ancak bu trend çizgisinin kırılımı ile 0.000000004 dolar seviyelerine doğru bir düşüş gerçekleşebilir.

KISHU INU İçin Kritik Seviyeler Nereler?

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

Kritik Direnç Seviyesi

 0.000000006

 0.0000000085

 0.0000000075

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster